آموزش دوربین مداربسته

آموزش دزدگیر اتومبیل

      FAQ

برای اتصال به اینترنت دو راه وجود دارد .
1.از طریق کابل شبکه  2.از طریق بیسیم
در روش اول باید مبدل را به دستگاه متصل کنید سپس کابل شبکه را به پورت شبکه روی مبدل متصل کنید . در این حالت یک سر کابل شبکه به مودم اینترنت و سر دیگر آن به مبدل متصل است. با برقراری اتصال دستگاه به صورت اتوماتیک IP میگیرد و علامت آیکون اترنت در نوار وضعیت بالای صفحه نمایان می شود. پس از برقراری ارتباط میتوانید در منوی اصلی آیکون my browser  را انتخاب کنید و به جستجو در اینترنت بپردازید.
در روش دوم در منوی اصلی > تنظیمات >  کنترل شبکه بیسیم (wireless control) >  تیک جلوی قسمت wifi را بزنید تا به رنگ سبز شود . با فعال شدن این گزینه امکان انجام تنظیمات فراهم میشود . در این حالت نیز دستگاه به صورت اتوماتیک IP خواهد گرفت و به اینترنت متصل خواهد شد . و علامت آیکونwifi در نوار وضعیت بالای صفحه نمایان می شود. پس از برقراری ارتباط میتوانید در منوی اصلی آیکون my browser  را انتخاب کنید و به جستجو در اینترنت بپردازید.
در هر دو روش اگر مودم های استفاده شده برای اتصال به اینترنت  نیاز به کانکشن داشته باشند باید دستور زیر را دنبال کنید  منوی اصلی>تنظیمات>تنظیمات ADSL )  ADSL setting) در این پنجره مشخصات نام کاربری و رمز عبور را که شرکت فراهم کننده اینترنت در اختیار شما قرارا داده  وارد کرده و دکمه ارتباط (connect) را فشار دهید.

 


نگهبان سیستم

آموزش دزدگیر اتومبیل