آموزش دوربین مداربسته

آموزش دزدگیر اتومبیل

      FAQ

چگونه میتوانم امنیت دستگاه خود را بالا ببرم تا کسی به اطلاعات آن دسترسی نداشته باشد؟

دو راه برای این کار وجود دارد:
1. گذاشتن الگوی باز کردن قفل 2. پسورد
1.الگوی باز کردن قفل صفحه(Screen Unlock Pattern) : با استفاده از این گزینه می توانید امنیت تبلت خود را به میزان قالب توجهی افزایش دهید.
مسیر فعال سازی این قابلیت به شکل زیر است: منو>تنظیمات> امنیت و موقعیت (security & location) > در قسمت Require Pattern این امکان فراهم می باشد تا برای هر بار ورود دستگاه نیاز مند وارد کردن الگوی انتخاب شده باشد.
برای تعیین کردن الگو باید از مسیر زیر پیروی کنید: منو>تنظیمات> امنیت و موقعیت (security & location) > در قسمت Set unlock Pattern  با انتخاب  این گزینه کل صفحه به صورت نقاطی نمایش داده می شود شما یک الگوی واحد برای اتصال حداقل 4نقطه روی صفحه را انتخاب می کنید این الگوی انتخاب شده باعث باز شدن قفل دستگاه می شود.
استفاده از الگوی قابل رویت (Use visible Pattern): این گزینه بدان معناست که به هنگام قفل شدن دستگاه الگوی باز شدن قفل روی صفحه نمایش داده شود.اگر این گزینه غیر فعال باشد این الگو روی صفحه نمایش داده نمی شود. مسیر فعال سازی این قابلیت به شکل زیر است: منو>تنظیمات> امنیت و موقعیت (security & location) > در قسمت Use visible Pattern این امکان فراهم می باشد
برای تغییر الگوی باز شدن قفل با انتخاب این گزینه وارد راهنمای تغییر الگو خواهید شد که مسیر دسترسی به آن به صورت زیر است: منوی اصلی>تنظیمات> امنیت و موقعیت (security & location) > در قسمت تغییر الگوی باز شدن قفل (Change Unlock Pattern)  الگوی جدید را انتخاب می کنید و سپس با انتخاب Confirm  الگو تغییر خواهد کرد.
2.پسورد گذار ی :درخواست پسورد(Request Password)  :برای انجام پسورد گذاری بر روی سیستم خود لازم است ابتدا این قابلیت را از مسیر زیر فعال کنید : منو>تنظیمات> امنیت و موقعیت (security & location< (set password
با روشن بودن این گزینه الگوی انتخابی شما باید روی صفحه کشیده شود تا قفل صفحه باز شود. . در صورت غیر فعال بودن این گزینه از شما درخواست پسورد خواهد نمود که با وارد کردن رمز عبور درست میتوانید وارد سیستم شوید. این پسورد باید حداقل دارای 8 حرف باشد و از کاراکتر فاصله نیز استفاده نشود.
برای بالا بردن امنیت دستگاه خود بهتر است پسور شما به هنگاه وارد کردن دیده نشود به همین منظور  گزینه نمایش پسورد را از طریق مسیر زیر غیر فعال کنید : منو>تنظیمات> امنیت و موقعیت (security & location) > تیک سبز رنگ در جلوی گزینه پسورد نمایان  (visible password) به معنی فعال بودن آن می باشد.

 


نگهبان سیستم

آموزش دزدگیر اتومبیل