دوربین مداربسته HD

تنها دلیل ضعف دوربین مدار بسته آنالوگ کیفیت تصویر می باشد در واقع دید کلی این دوربین از کیفیت خوبی برخوردار است ولی دید دقیق نیست.

مدتی پیش دوربین هایی وارد بازار شدند به نام دوربین مدار بسته HD-SDI این دوربین ها به دوربین مداربسته HD معروف شدند.این دوربین ها بستر انتقال تصویرشان آنالوگ می باشد ولی از کیفیت بالاتری نسبت به دوربین های آنالوگ برخوردار هستند و در واقع کیفیت این دوربین ها با مگا پیکسل سنجیده شده و همانند دوربین های تحت شبکه هستند.

فرض کنید شما برای یک کارخانه می خواهید سیستم دوربین مدار بسته نصب کنید و این کارخانه متراژبالایی دارد.کارفرما از شما درخواست دید دقیقی به محیط پروژه داشته باشد.

کاملا مشخص است که اگر شما بخواهید از دوربین مدار بسته تحت شبکه استفاده نمایید هزینه بالا و عمر کوتاه دوربین های تحت شبکه  اصلا به صرفه نمی باشد و همین طور نیز نمی توانید از دوربین مدار بسته آنالوگ استفاده کنید , پس چاره کار در چیست؟

در این جا شما می توانید از دوربین مداربسته HD استفاده نمایید که هم در هزینه شما خیلی تاثیر دارد وهم می توانید خواسته کارفرما را اجرا نمایید و دید دقیقی به کارفرما تحویل دهید.