برچسب‌ها

جدید beam sensor فابریک نصب ماجیکار مجیکار ترکر ردیاب موتور چشم چشمی زنوتیک سیمکارتی دی وی آر استیل میت ریموت دزدگیر ماجیکار MAGICAR پک دوربین مدار بسته قیمت دستگاه کنترل تردد مداربسته sony دوربین مداربسته چیرکار 5500 لیزری دزدگیر ماهواره ای کلاسیک دوربین مداربسته دید در شب مخفی دوربین پراید پژو سایلکس دزدگیر سیمکارتی اینترنتی 4کانال بیسیم هاوال دیتکتور فروش بهترین دستگاه حضور و غیاب بک سنسور تلفن کننده DVR قیمت دوربین مداربسته ارزان چشم دزدگیر اماکن موبایل میکروفون لیزر تعمیر سامسونگ chaircar دید در شب دیجیتال پارادوکس ریموت کنترل ردیاب ماشین ahd کنترل فروشگاه ساده دزدگیر پراید silex پی ال سی واردکننده دزدگیر اماکن چشم خطی خودرو GPS دزدگیر کلاسیک دزدگیر منزل سوکت فابریک جی پی اس 206 هواتای اماکن مادون قرمز دزدگیر پایه دوربین مداربسته دوربین مداربسته دام classic چیرکار سوکت استندالون ماتریکس plc چیتا پارکینگ N1 دستگاه ساعت زنی فک tracker همکار matrix دزدگیر خانه پیشرفته دوربین مداربسته سنسور دزدگیر اتومبیل ردیاب چشم لیزری cctv آژیر دزدگیر پژو پک دوربین مداربسته ارزان قیمت نصب دوربین مداربسته تصویری 4net رله ردیاب فابریک دزدگیر تصویری بیم خطی اعلام حریق ip laser GPS فایروال کنترلر

نماد اعتماد الکترونیکی

پک کامل دزدگیر اماکن N1 با تلفن کننده سیمکارتی و چشمی بیسیم

پک کامل دزدگیر اماکن N1

با تلفن کننده سیمکارتی و چشمی

بیسیم

یک عدد دستگاه مرکزی دزدگیراماکن چیرکار CHAIRCAR N1 ,N1

یک عدد تلفن کننده 20حافظه N1

دو عدد چشمی بیسیم

دوعدد ریموت کنترل

دو عدد بلندگو

کاورفولادی

یک عدد باتری 7.5آمپر

Chaircar

مدل قدیمی - از رده خارج شده بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی های پک دزدگیر اماکن چیرکار

دارای 4 زون

قابلیت گسترش زونها

دینگ دانگ قابل کنترل

زون بی سیم

فرمان درب بازکن مستقل

هشدار قطع برق

شارژ پرقدرت

ریموت های استیل میت برد بالا

ویژگی های دستگاه دزدگیر اماکن چیرکار

امکان گزارش از راه دور دستگاه تلفن کننده سیمکارتی و دزدگیر منزل

پشتبانی کامل از پیامک و دستورات و همچنین تغییر متن پیامک ها توسط مصرف کننده

تنظیم مدت زمان پخش آلارم آژیر

پشتیبانی کامل از چشمی و مگنت بی سیم و همچنین سنسورهای دود بیسیم

هشدار آژیر به همراه پیامک و تماس

هشدار قطع برق با پیامک

هشدار روشن وخاموش شدن دستگاه با ریموت به کاربران به وسیله SMS

4 زون که 4 محل مجزا را پوشش میدهند

دارای شارژر اتوماتیک

دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

باتری خشک بزرگ 12 ولت v و 7.2 A آمپر

باتری خشک بزرگ 12 ولت v و 7.2 A آمپر موجود در این پک در زمان اتصال به برق شهر به طور اتوماتیک شارژ می شود و در زمان قطع برق شهر به طور سراسری یا توسط سارقان به طور اتوماتیک وارد مدار می شود و تغذیه لازم جهت سنسورهای باسیم و ماژول اصلی دستگاه اماکن و نیز تلفن کننده را فراهم می نماید

کاور فولادی

کاور آزیری که در این پک برای شما در نظر گرفته شده است از نوع کاور فولادی می باشد که با قرار دادن آژیر داخل این کاور دسترسی به آژیر برای سارق بسیار مشکل خواهد شد

دو عدد بلنگوی پر قدرت

در این پک دو عدد بلندگوی پر قدرت جهت استفاده شما قرار داده شده است که در زمان تحریک سنسورها فعال شده و از طریق آلارم افراد حاضر در محل را آگاه می نمایند

چشمی دزدگیراماکن

هر جسمی که دمای آن بالاتر از صفر مطلق( ۲۷۳- درجه) باشد از خودش انرژی از جنس امواج نوری ساطع می‌کند. چشمی دزدگیر اماکن حسگری هست که این انرژی را تشخیص می دهد و آن را به  سیگنال الکتریکی دیجیتال تبدیل می کند

چشمی ها در دو نوع چشمی باسیم و بیسیم می باشند و عملکرد آن ها تفاوت چندانی ندارد و هردو حرکت و حرارت را تشخیص میدهند.

ضمن اینکه چشمی های باسیم به طور مستقیم به دستگاه مرکزی متصل می شوند و نیازی به کد دهی ندارند.

تنها تفاوت آنها باهم نحوه ارسال پیغام هشدار میباشد به این صورت که چشمی های بیسیم از طریق فرکانس پیام ارسال می کنند ولی در چشمی های باسیم پیغام از طریق اتصال سیم ارسال میشود.

ویژگی های تلفن کنندهN1 

 • دارای 4خروجی قابل کنترل با پیام کوتاه و تماس صوتی و نرم افزار

 • ارسال 7متن پیام کوتاه متناسب با نوع تحریکتلفن کننده N1

 • تماس از طریق سیمکارت و خط تلفن ثابت

 • نامگذاری هر تریگر بصورت مجزا(فارسی و انگلیسی)

 • 4حافظه 8ثانیه ای (قابل تبدیل به یک حافظه 30ثانیه ای) جهت ضبط صدا

 • 30حافظه شماره تلفن(SMS , GSM , LINE)

 • امکان مسلح و غیرمسلح کردن دزدگیر توسط تلفن کننده از طریق پیام کوتاه و تماس و یا نرم افزار

 • قابلیت برنامه ریزی و کنترل دستگاه از طریق تماس صوتی، SMS و نرم افزارهای ANDROID, IOS

 • قابلیت تنظیم سطح امنیت دستگاه(SECURITY)

 • گزارش قطع و وصل برق شهر و خط تلفن ثابت

 • قابلیت ارسال SMS فارسی

 • قابلیت تغییر TONE/PULSE

 • 5 تریگر ورودی ( 2 عدد ورودی مثبت و 3 عدد ورودی منفی )

 • تماس از طریق سیم کارت و خط تلفن

 • امکان ضبط صدا برای هر خروجی به صورت مجزا

 • امکان کنترل خروجی ها از طریق نرم افزار با گوشی موبایل

تلفن -کننده دزدگیر اماکن

مدار دستگاه مرکزی به سیم تحریک تلفن کننده اعمال بعد 5 تعداد دفعات مشخصی که شماره گیری انجام شد در صورتی که جوابی دریافت نگردد، دستگاه به طور خودکار اتوماتیک شمارهٔ بعدی موجود در حافظه شماره گیری می کند. تا زمانی که چشمی ها تحریک ادامه پیدا خواهد کرد. با قطع تحریک، باز شماره گیری تا کامل شدن شماره گیری تمام شمارههای موجود در حافظه ادامه خواهد داشت. برخی تلفن کننده ها دارای دوسوی متحریک مثبت یا منفی هستند و به اختیار از هر کدام از آنها استفاده کرد.امکانات تلفن کننده ها

تلفن کننده ها امکان ذخیره چندین شماره تلفن را دارند. نحوه ذخیره کردن شماره تلفن در حافظه دستگاه و تست کردن شماره موجود در حافظه در دستگاه های مختلف یکسان نیست و این موارد در دفترچه راهنمای تلفن کننده درج شده است. در ضمن اکثر تلفن کننده ها قادرند بعد از شماره گیری پیغامی را پخش نمایند. همچنین امکانات نشانگر شماره تلفن و نیز ضبط پیغام از طریق میکروفون روی دستگاه و دکمه های مربوط به پخش و ضبط پیغام نیز روی آنها وجود دارد.

 • راهنمای اتصال تلفن کننده N1 و دستگاه مرکزی

دزدگیراماکن چیرکار

 • M.P.D: این پین جهت اعلام وضعیت برق شهردستگاه اماکن به تلفن کننده تعبیه شده است. هنگام قطع برق شهر دستگاه اماکن، درصورت اتصال این پین به پایه POWERCHECK از تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب) به شماره ذخیره شده در حافظه، پیامک هشدار قطع برق شهر ارسال می شود.

  ARM: درصورت اتصال این پین به پایه A از قسمت ARM/DISARM تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب دزدگیر اماکن)، با ارسال دستور ARM ازطریق اپلیکیشن یا پیامک توسط مدیر دستگاه اماکن به حالت مسلح(فعال) در خواهد آمد.

  D.ARM: درصورت اتصال این پین به پایه D از قسمت ARM/DISARM تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب)، با ارسال دستور  DISARMاز طریق اپلیکیشن و یا پیامک توسط مدیر، دستگاه اماکن به حالت غیرمسلح(غیرفعال) درخواهد آمد.

  LOG: این پین جهت اعلام وضعیت دستگاه به تلفن کننده استفاده می شود. درصورتی که پین LOG دستگاه اماکن را به پایه TRG-5 از تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب) متصل نمایید، هنگام مسلح یا غیرمسلح شدن دستگاه اماکن توسط ریموت کنترل، تلفن کننده پیغام ARM و یا DISARM را برای مدیر ارسال می کند.

  راهنمای ورودی و خروجی دستگاه اماکن

  پین ACIN: این پین جهت اتصال به برق شهری 220v AC استفاده می شود.

  پین SP: از این پین جهت اتصال دو بلندگوی 30وات استفاده می شود.

  پین SIREN: از این پین جهت اتصال به آژیر خارجی استفاده می شود. هنگام نصب آژیر خارجی به این پین، به جهت مثبت و منفی درج شده روی برد توجه نمایید.

  پین BAT: از این پین جهت اتصال به باتری Back up 12v (7Ah / 4.5Ah) دستگاه استفاده می شود.

  AUX: این پین جهت تامین تغذیه چشم ها، مگنت ها و سایر سنسورهای باسیم استفاده می شود.هنگام نصب سنسورها به جهت مثبت و منفی درج شده روی برد توجه نمایید. تعداد سنسورها ارتباط مستقیم با مشخصلات فنی (میزان جریان مصرفی) سنسورهای استفاده شده دارد.

  ZON1 تا ZON4: زون های 1 تا 4 جهت نصب سنسورها استفاده می شوند. جهت اطلاع از نحوه عملکرد هر زون به قسمت نحوه عملکرد زون ها مراجعه نمایید.

  نحوه عملکرد زون ها

  ZON1: این زون به صورت دائم 24ساعته یا همان TAMPER رفتار می کند.

  ZON2: این زون به حالت نیمه فعال عمل می کند به این صورت که هنگام فعال شدن دستگاه، با دکمه بسته این زون فعال خواهد شد و اگر دستگاه با دکمه بی صدا فعال شود عمل حفاظت از این زون انجام نخواهد شد.

  ZON3: این زون هنگام فعال شدن دستگاه با هرکدام از دکمه های باصدا و یا بی صدا فعال می شود.

  ZON4: این زون هنگام فعال شدن دستگاه، با هرکدام از دکمه های بی صدا و یا باصدا فعال می شود. قابلیت دیگر این زون این است که می تواند در حالت CHIME نیزقرار بگیرد. برای فعال شدن این حالت، دکمه باز را نگه دارید و همزمان دکمه بسته را یک بار می زنیم. (سیستم با به صدا درآوردن بلندگوی کوچک داخلی دستگاه، فعال شدن این حالت را نشان می دهد.) انجام مجدد مراحل بالا، این حالت را غیرفعال می کند.

  نحوه عملکرد LED های دستگاه:

  این دستگاه دارای 6 عدد LED به شرح زیر می باشد:

  ZON1 , ZON2 , ZON3 , ZON4: چراغ هرکدام از این LED ها با فعال شدن زون مربوط به خود روشن می شوند. به عبارت دیگر این LED ها نمایشگر زون تحریک شده می باشند.

  READY: این LEDبا فعال شدن دستگاه، روشن و با غیرفعال شدن دستگاه خاموش می شود.

  POWER: این LED با اتصال برق شهر، روشن و با قطع برق شهر خاموش می شود.

  معرفی DIPSWITCH ها

  در این سیستم از دو عدد DIPSWITCH جهت برخی تنظیمات دستگاه استفاده شده است

  DIP1: برای تنظیم زمان آلارم درنظر گرفته شده است. به طوری که اگر این DIP در وضعیت off باشد زمان آلارم حدود 3دقیقه می باشد و اگر on باشد این زمان به 5دقیقه افزایش می یابد.

  DIP2: برای تنظیم حالت پخش صدای CHRIP دستگاه می باشد. به این ترتیب که اگر DIP در وضعیت off باشد، هنگام خاموش یا روشن کردن دستگاه، صدای chrip فقط از آژیر داخلی شنیده می شود و اگر این DIP در وضعیت ON باشد صدای CHRIP از آژیر و بلندگوی خارجی نیز پخش می شود.

  تعریف ریموت کنترل

  برای کددهی به ریموت کنترل ابتدا کلیدREMOTE تعبیه شده روی برد دستگاه را فشار داده تا LED LEARN روی دستگاه روشن شود. سپس کلید REMOTE روی برد را رها کرده و دکمه ARM(قفل بسته) از ریموت کنترل را فشار می دهیم تا LED LEARN دستگاه 4بار چشمک بزند و ذخیره کردن ریموت را تایید کند.

  حذف ریموت کنترل

  برای حذف ریموت کنترل ابتدا کلید REMOTE تعبیه شده روی دستگاه را فشار دهید تا LED LEARN روی دستگاه روشن شود. سپس کلید REMOTE روی برد را رها کرده و دکمه DISARM(قفل باز) را از ریموت کنترل فشار می دهیم تا LED LEARN 8بار چشمک بزند و پاک شدن ریموت را تایید کند.

  حذف کلیه ریموت ها

  کلید REMOTEنصب شده روی برد دستگاه را به مدت 8 ثانیه فشرده و نگه می داریم تا LED LEARN دستگاه 8 بار چشمک بزند و پاک شدن همه ریموت ها را تایید کند.

  اضافه کردن سنسور بیسیم

  برای کددهی سنسور بیسیم، کلید SENSOR تعبیه شده روی برد دستگاه اماکن را فشار داده تا LED LEARN روشن شود. سپس کلید SENSOR را رها کرده و سنسور جدید را فعال می کنیم تا در سیستم ذخیره شود. این عمل با 4 بار چشمک LED تایید می شود.

  نکته1: برای ذخیره سازی این سنسورها در زون های 1 و 2 و 4 باید جامپرهای D3 وD0 را در وضعیت تعریف شده به صورت زیر قرار دهید:

  ZON1:(D3=L) (D0=H)       (بدون جامپر (D1 , D2

  ZON2: D0 , D1 , D2 , D3     همگی بدون جامپر

  ZON4: D0 , D2 , D3 , (D1=L)   بدون جامپر

  نکته2: توجه شود که حالت جامپر A7 تا A0 مربوط به حالت کد سنسورها می باشد.

  حذف کلیه سنسورها

  کلید SENSOR تعبیه شده روی برد دستگاه را به مدت 8 ثانیه فشرده و نگه می داریم تا LED LEARN دستگاه 8 بار چشمک بزند و پاک شدن کلیه سنسورها را تایید کند.

  راهنمای نصب دزدگیر اماکن

از دزدگیرهای جدید ۲۰۱۸ بسیار خوب و مقاوم بدون آژیر مزاحم و قیمت مناسب و کارایی بالا

کامل ترین دزدگیر اماکن هست که تا حالا کار کردم خیلی خوب بود بی دردسر با صدای آژیر قوی و ارسال پیامک و تماس با سیمکارت و خط ثابت وقتی هم برق قطع بشه پیامک میده تا مواد داخل فریزر نابود نشه

خیلی خوبه

بخش سوال و جواب درباره محصول :