قوانین و نحوه ارسال و تحویل کالا

در شرکت نگهبان سیستم تحویل و ارسال کالا  به دو روش زیر انجام می شود

روش اول: تحویل بصورت حضوری در محل مجموعه فروشگاه نگهبان سیستم به آدرس تهران خیابان آزادی روبروی شرکت زمزم کوچه باغبان پلاک 3 واحد 4 تلفن 02166051812

 روش دوم: تحویل کالا بصورت ارسال کالا از طریق موسسات باربری بنا به درخواست مشتری (خریدار) با شرایط زیر

                ******ارسال در تهران از طریق موسسات باربری از قبیل پیک ، پُست ، اسنپ و... به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری {همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است}

                ******ارسال به شهرستانها از طریق موسسات باربری از قبیل : تیپاکس ، ترمینال ، پُست ، فرودگاه ، راه آهن ، موسسات حمل و نقل/ باربری و... به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری( همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است )

 هزینه ارسال کالا اعم از شهری و بین شهری بر عهده خریدار است

نکته مهم

 هزینه های ارسال کالا (درون شهری و برون شهری) مطابق با تعرفه مصوب موسسات باربری برعهده مشتری محترم می باشد و بصورت پس کرایه یا پیش کرایه از وی دریافت می گردد بدیهی است این مجموعه مسئولیتی بابت هزینه های ارسال کالا که موسسات باربری اِعمال می کند، ندارد. همچنین تعهدات و مسئولیتهای حقوقی و مدنی حمل و نقل کالا صرفا برعهده موسسات باربری می باشد. لذا از مشتریان گرامی تقاضا می شود در انتخاب موسسات باربری دقت لازم را بنمایند. لازم به ذکر است مسئولیت نگهبان سیستم تا وقت ارسال از درب شرکت نگهبان سیستم بوده و مسئولیت کالا از این به بعد به عهده شرکت حمل درون شهری و شرکت حمل برون شهری میباشد.

     توجه کنید در صورتی که هزینه های ارسال درون شهری و برون شهری  بصورت پیش کرایه باشد (که معمولا بدین صورت است) ، خریدار می بایست هزینه ارسال درون شهری + برون شهری را پیشاپیش واریز نماید ، بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های ارسال (درون شهری + برون شهری) ارسال کالا انجام نخواهد شد و بعد از 24 ساعت ، فاکتور صادره برای خریدار ابطال و وجه واریزی ایشان برای فاکتور تا 48 ساعت بعد از ابطال ، عینا به همان شماره  کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود برگشت خواهد شد.

زمان ارسال : بعد از خرید و پرداخت شما و نیز پرداخت هزینه ارسال (در صورتی که پیش کرایه باشد) تا پایان همان روز  کاری ارسال کالا انجام خواهد شد توجه داشته باشید اگر پرداخت شما در ساعات غیر کاری نگهبان سیستم باشد ، ارسال خریدتان در اولین روز کاری پیش رو به سرعت انجام خواهد شد.

        ساعت کاری نگهبان سیستم  همه روزه از  8.30 صبح  لغایت 18  بعد از ظهر شنبه تا چهارشنبه  بجز روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی می باشد

        بدیهی است در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ هایی که حتما در سایت اعلام می شود صورت نگیرد.

عدم امکان ارسال کالا : در صورتی که به هر علتی ارسال کالا از طرف نگهبان سیستم مقدور نشد (بجز مورد عدم پرداخت هزینه ارسال توسط خریدار )، حداکثر تا 12 ساعت وجه پرداختی خریدار عینا به همان شماره  کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود بازگشت داده خواهد شد.