• 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1

 • 1

  ردیاب ماشین

  ردیاب خودرو

  GPS

  نصب ردیاب روی ماشین

 • 1

  سیستم های اعلام حریق 

 • 1
 • 1
 • 4NET
 • broadlink
 • Chaircar
 • Classic
 • PLC
 • زیمنس
 • ساخت ایران
 • ساخت کشور چین
 • سایلکس
 • سیستم های...
 • سینوال
 • فایروال
 • فایو استار
 • ماجیکار
 • نگهبان سیستم

نگهبان سیستم تهیه و توزیع نصب تعمیر تجهیزات حفاظتی

شما نیز تهیه کالای مورد نیاز خودرا به ما بسپارید،بالاترین کیفیت بیشترین تنوع و معتبرترین گارانتی و سریع ترین خدمات پس از فروش را از نگهبان سیستم بخواهید.

نگهبان سیستم دارای مجوز رسمی از اتحادیه و مراجع قانونی می باشد.
شایان ذکر است شما میتوانید کالای مورد نیاز خود را از نمایندگی های نگهبان سیستم در شهر خود نیز تهیه فرمایید.
برای اعطای نمایندگی و دریافت لیست قیمت همکاری با شماره های زیر تماس بگیرید.
آدرس دفتر مرکزی تهران خیابان آزادی بین یادگار امام و شادمان خیابان باغبان پلاک 3 واحد 4

02166051812 - 02166051320

02166056649 - 02166056650 - 02166030223 - 02166083677

02166030223 - 0216039916 - 02166051812

ارتباط با مدیریت : 02166718078 - 02166724299 - 09121006465 

 مرکز خدمات و پشتیبانی GPS ردیاب: 02166029031 

نصب سیستم حفاظتی دزدگیر اماکن و دوربین های مداربسته توسط کارشناسان خبره


کارشناسان نگهبان سیستم منزل و محل کار شما

را با پیشرفته ترین سیستم های حفاظتی حال حاضر

دنیا محافظت میکنند.

کارشناسان ما آموزش های لازم جهت نصب سیستم ها

را گذرانده و با صدها پروژه نصب سیستم های حفاظتی

از خبره ترین تیم های نصب در ایران و کشورهای حاشیه

خلیج فارس بوده و مورد تایید اتحادیه محترم سیستم های حفاظتی هستند.

تلفن های تماس برای نصب سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته

02166056650-02166051320-02166051812-02166056649

قوانین و مقررات فروشگاه

      کلیه اصول و قوانین فروشگاه نگهبان سیستم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و  همچنین کاربران سایت نیز ملزم  به رعایت قوانین مرتبط با کاربران می باشد در صورتی که در قوانین مندرج، روش ها و سرویس‏‌های فروشگاه نگهبان سیستم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین قسمت اطلاع رسانی خواهد شد و کاربر نیز تایید می نماید که استفاده مستمر وی از سایت به معنی قبول این تغییرات  است. بدیهی است بهره برداری و استفاده از کالاهای خریداری شده از نگهبان سیستم مي بايست مطابق با قوانين كشوري و ضوابط شرعي باشد و مسئولیت هر گونه استفاده غير اصولی ، بر عهده شخص خریدار است. نگهبان سیستم هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهای مشابه با قیمت نازل تر و کارایی های متفاوت تر را ندارد بنابراین قبل از خرید تحقیقات کافی در زمینه قیمت و کیفیت و نحوه کارایی و عملکرد دستگاه خریداری شده را بنمایید و کلیه اطلاعات درباره نحوه عملکرد دستگاه خریداری شده  را قبل از سفارش کالا و پرداخت وجه دریافت نمایید.

      هزینه های پشتیبانی  : در مورد کالاهائی که نیاز به خدمات پشتیبانی دارند مانند ردیاب های خودرو ، بعد از منقضی شدن مدت زمان پشتیبانی ، در صورت نیاز خریدار به ادامه خدمات پشتیبانی و تمدید مهلت استفاده از سایت ، خریدار موظف به پرداخت هزینه خدمات پشتیبانی به صورت سالانه می باشد.

      هزینه های مصرفی دستگاه ها :  هزینه های مصرفی کالاهای سیم کارت خور همانند دستگاه های تلفن کننده سیم کارتی و ردیاب ها و کنترلر های سیم کارتی و.... از قبیل خرید و تهیه سیم کارت و نیز  هزینه های دیتا و پیامک بر عهده خریدار می باشد.

     مسئولیت اشکالات خارج از کنترل شرکت نگهبان سیستم : در مورد GPS فروشنده مسئولیتی در قبال اختلالات شبکه ای اعم از ماهواره های GPS و سیگنال ها و مناطق تحت پوشش GPRS,GSM و تحریم های بین الملی و  فیلترینگ های احتمالی ندارد. در مورد کلیه دستگاه ها یی که با برق شهری کار میکنند نیز شرکت نگهبان سیستم مسولیتی در قبال نوسانات برق شهر را ندارد

     قیمت کالاها و محصولات : قیمت همه کالاهای نمایش داده شده در سایت ، بصورت خام  (بدون نصب ) می باشد. بدیهی است نگهبان سیستم  هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نصب کالای فروخته شده ندارد. تحقیق در زمینه قیمت محصولا ت مشابه با کارایی ها و خدمات مشابه بر عهده خریدار بوده و خریدار ملزم می باشد قبل از خرید و ثبت سفارش تحقیقات کافی را در این زمینه بنماید

    خدمات نصب :  نگهبان سیستم هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نصب و خدمات مربوط به  نصب و هر گونه هزینه خرید لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب کالای فروخته شده ندارد بدیهی است اگر خدمات نصب و تهیه لوازم جانبی مربوط به نصب دستگاه ها ، توسط نگهبان سیستم مقدرو بود ، هزینه نصب و لوازم جانبی دستگاه ها جداگانه محاسبه و به اطلاع خریدار می رسد. در اینجا مجددا تاکید می شود نگهبان سیستم هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نصب و خدمات نصب و تجهیزات و ملزمات مربوط به نصب کالای فروخته شده ندارد.

      مسئولیت نصب :  این شرکت مسئولیت و تعهدی نسبت به نصب کالاهای فروخته شده ندارد ، لذا پیشنهاد می گردد جهت نصب کالاهای خریداری شده از تکنسین های متخصص و مورد اعتماد اتحادیه های شهرستان خود استفاده کنید. و قبل از نصب ، بابت هزینه نصب با تکنسین به توافق برسید (بدیهی است مسئولیت نصب برای عهده تکنسین نصب خواهد بود و نگهبان سیستم مسئولیتی در قبال نصب ندارد)

   **** در صورت تمایل می توانید شماره تماس تکنسین های شهر خود را از نگهبان سیستم دریافت کنید(البته در صورتی که شماره تماس آنها در بانک اطلاعاتی نگهبان سیستم به ثبت رسیده باشد) متذکر می گردد در هر صورت مسئولیت نصب برای عهده تکنسین نصب بوده و نگهبان سیستم مسئولیتی در قبال نصب نخواهدداشت.


هزینه بسته بندی : هزینه بسته بندی بر عهده نگهبان سیستم می باشد.

قوانین و نحوه ارسال و تحویل کالا

در شرکت نگهبان سیستم تحویل و ارسال کالا  به دو روش زیر انجام می شود.

روش اول: تحویل بصورت حضوری در محل مجموعه فروشگاه نگهبان سیستم به آدرس تهران خیابان آزادی روبروی شرکت زمزم کوچه باغبان پلاک 3 واحد 4 تلفن 02166051812

 روش دوم: تحویل کالا بصورت ارسال کالا از طریق موسسات باربری بنا به درخواست مشتری (خریدار) با شرایط زیر

                ******ارسال در تهران از طریق موسسات باربری از قبیل پیک ، پُست ، اسنپ و... به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری {همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است}

                ******ارسال به شهرستانها از طریق موسسات باربری از قبیل : تیپاکس ، ترمینال ، پُست ، فرودگاه ، راه آهن ، موسسات حمل و نقل/ باربری و... به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری( همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است )

 هزینه ارسال کالا اعم از داخل شهری و بین شهری بر عهده خریدار است

نکته مهم

 هزینه های ارسال کالا (داخل شهری و بین شهری) مطابق با تعرفه مصوب موسسات باربری برعهده مشتری می باشد و بصورت پس کرایه یا پیش کرایه از وی دریافت خواهد شد  بدیهی است این مجموعه مسئولیتی بابت هزینه های ارسال کالا که موسسات باربری اِعمال می کند، ندارد. همچنین تعهدات و مسئولیتهای حقوقی و مدنی حمل و نقل کالا صرفا برعهده موسسات باربری می باشد. لذا از مشتریان گرامی تقاضا می شود در انتخاب موسسات باربری دقت لازم را بنمایند.

     توجه کنید در صورتی که هزینه های ارسال داخل شهری و بین شهری  بصورت پیش کرایه باشد ، خریدار باید هزینه ارسال داخل شهری و بین شهری را قبل از ارسال واریز نماید ، بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های ارسال , ارسال کالا انجام نخواهد شد و بعد از 24 ساعت ، فاکتور صادره برای خریدار ابطال و وجه واریزی برای فاکتور تا 48 ساعت پس از ابطال ، عینا به همان شماره  کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود برگشت داده خواهد شد.

زمان ارسال : بعد از خرید و پرداخت شما و نیز پرداخت هزینه ارسال تا پایان همان روز  کاری ارسال کالا انجام خواهد شد توجه داشته باشید اگر پرداخت شما در ساعات غیر کاری نگهبان سیستم باشد ، ارسال کالا در اولین روز کاری پس از آن به سرعت انجام خواهد شد.

        ساعت کاری نگهبان سیستم  همه روزه از  8.30 صبح  لغایت 18  بعد از ظهر شنبه تا چهارشنبه  بجز روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی می باشد

        بدیهی است در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال کالا متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ هایی که قبلا در سایت اعلام شده صورت نگیرد.

عدم امکان ارسال : در صورتی که به هر علتی ارسال کالا از طرف نگهبان سیستم مقدور نباشد (بجز مورد عدم پرداخت هزینه ارسال توسط خریدار )، حداکثر تا 12 ساعت وجه پرداختی خریدار عینا به همان شماره  کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود بازگشت داده می شود.

****سایر مسئولیت ها****

در مورد تمامی کالاهای فروخته شده و یا موجود در سایت ، نگهبان سیستم مسئولیتی در قبال سرقت و همچنین نوسانات قیمتی بازار ندارد.

نگهبان سیستم مسئولیتی در مقابل سواستفاده از تجهیزات حفاظتی 

نگهبان سیستم در ارائه مشخصات فنی و کارکرد کالاها ، وسواس و دقت لازم را اعمال می کند اما بخاطر داشته باشید مشخصات اعلامی در این سایت و توسط کارشناسان این شرکت بصورت کلی و عمومی و همان مشخصاتی است که تولید کننده و یا عرضه کننده دستگاه ، اعلام نموده  و نگهبان سیستم دخل و تصرفی در آنها ندارد.

مرجوع کالا

کالاهای فروخته شده تا 3 روز یعنی 72 ساعت بعد از ارسال برای مشتری قابل مرجوع  (عودت) به فروشنده می باشند به شرطی که کالا نصب نشده باشد و یا اینکه از  کالا استفاده نشده باشد. بدیهی است بعد از مرجوع کالا توسط مشتری و دریافت کالای مرجوع توسط نگهبان سیستم  ، در صورتی که  کالا به تشخیص کارشناسان نگهبان سیستم قابل مرجوع باشد ( یعنی استفاده نشده باشد و همچنین نصب نشده باشند) کالای مرجوعی مورد پذیرش واقع شده و حداکثر تا 72ساعت - معادل 3 روز کاری -  بعد از آن ، مبلغ کالای مرجوعی با کسر هزینه ارسال ، عینا به همان شماره کارتی که مبلغ با آن پرداخت شده بود ، واریز می گردد.

یادآور می گردد در صورت مرجوع کالا ، تمامی هزینه های ارسال اولیه برای مشتری و همچنین هزینه های ارسال کالای مرجوعی  به نگهبان سیستم نیز  برعهده خریدار می باشد.

تعویض و یا مرجوع کالای معیوب :  در صورتی که کالای فروخته شده به مشتری از بدو فروش دارای ایراد فنی بوده باشد و خریدار  حداکثر تا  24 ساعت بعد از دریافت کالا ، کالای معیوب را برای فروشنده ارسال کرده باشد و این ایراد فنی به تشخیص کارشناسان نگهبان سیستم رسیده باشد ، بلافاصله بعد از دریافت کالای معیوب ،کالای جایگزین برای خریدار ارسال می شود و یا در صورت عدم موجودی کالا وجه آن عینا به همان شماره کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود بازگشت داده خواهد شد. بدیهی است تمامی هزینه های ارسال کالای معیوب بر عهده فروشنده می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش : جهت استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش همراه داشتن فاکتور خرید مهر شده توسط فروشنده و نیز برگه گارانتی شامل نام فروشنده و تاریخ شروع گارانتی ضروری می باشد

حریم خصوصی

شرکت نگهبان سیستم با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی مشتریان  قائل است، ناگزیر است برای ارائه خدمات خود از قبیل خرید، ارسال کالا ، استفاده از تمام امکانات وب سایت، اطلاع رسانی و... اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره تماس موبایل ، شماره تماس ثابت، آدرس پستی و... را از مشتریان و کاربران دریافت نماید تا برای شما پروفایل ایجاد نماید.لذا این اطمینان به شما داده می شود این اطلاعات از لحاظ ما محرمانه بوده و صرفا در اختیار شرکت نگهبان سیستم خواهد بود.

     یادآوری می شود  نام مشتری ، آدرس پستی و آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام خرید و در  پروفایل مشتری ثبت شده است و یا بعدها توسط مشتری اصلاح می شود مورد استناد شرکت نگهبان سیستم می باشد و تمام مکاتبات ، ارسال ها ، تماس ها و پاسخ‌های شرکت نگهبان سیستم از طریق آنها صورت می‌گیرد.

      بنابراین درج آدرس پستی ، آدرس ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت و...  توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و مسئولیت عدم صحت این گونه اطلاعات و یا اطلاع رسانی از تغییرات در این اطلاعات  بر عهده مشتری می باشد.

     شرکت نگهبان سیستم ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات شخصی مشتریان استفاده نماید  و نیز برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای مشتریان وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نگهبان سیستم را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو این ایمیل ها و پیامک ها ، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض مشتری میباشد.

قوانین و نحوه ارسال و تحویل کالا

در شرکت نگهبان سیستم تحویل و ارسال کالا  به دو روش زیر انجام می شود.

روش اول: تحویل بصورت حضوری در محل مجموعه فروشگاه نگهبان سیستم به آدرس تهران خیابان آزادی روبروی شرکت زمزم کوچه باغبان پلاک 3 واحد 4 تلفن 02166051812

 روش دوم: تحویل کالا بصورت ارسال کالا از طریق موسسات باربری بنا به درخواست مشتری (خریدار) با شرایط زیر

                ******ارسال در تهران از طریق موسسات باربری از قبیل پیک ، پُست ، اسنپ و... به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری {همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است}

                ******ارسال به شهرستانها از طریق موسسات باربری از قبیل : تیپاکس ، ترمینال ، پُست ، فرودگاه ، راه آهن ، موسسات حمل و نقل/ باربری و... به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری( همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است )

 هزینه ارسال کالا اعم از داخل شهری و بین شهری بر عهده خریدار است

نکته مهم

 هزینه های ارسال کالا (داخل شهری و بین شهری) مطابق با تعرفه مصوب موسسات باربری برعهده مشتری می باشد و بصورت پس کرایه یا پیش کرایه از وی دریافت خواهد شد  بدیهی است این مجموعه مسئولیتی بابت هزینه های ارسال کالا که موسسات باربری اِعمال می کند، ندارد. همچنین تعهدات و مسئولیتهای حقوقی و مدنی حمل و نقل کالا صرفا برعهده موسسات باربری می باشد. لذا از مشتریان گرامی تقاضا می شود در انتخاب موسسات باربری دقت لازم را بنمایند.

     توجه کنید در صورتی که هزینه های ارسال داخل شهری و بین شهری  بصورت پیش کرایه باشد ، خریدار باید هزینه ارسال داخل شهری و بین شهری را قبل از ارسال واریز نماید ، بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های ارسال , ارسال کالا انجام نخواهد شد و بعد از 24 ساعت ، فاکتور صادره برای خریدار ابطال و وجه واریزی برای فاکتور تا 48 ساعت پس از ابطال ، عینا به همان شماره  کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود برگشت داده خواهد شد.

زمان ارسال : بعد از خرید و پرداخت شما و نیز پرداخت هزینه ارسال تا پایان همان روز  کاری ارسال کالا انجام خواهد شد توجه داشته باشید اگر پرداخت شما در ساعات غیر کاری نگهبان سیستم باشد ، ارسال کالا در اولین روز کاری پس از آن به سرعت انجام خواهد شد.

        ساعت کاری نگهبان سیستم  همه روزه از 9 صبح  لغایت 18  بعد از ظهر شنبه تا چهارشنبه  بجز روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی می باشد

        بدیهی است در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال کالا متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ هایی که قبلا در سایت اعلام شده صورت نگیرد.

عدم امکان ارسال : در صورتی که به هر علتی ارسال کالا از طرف نگهبان سیستم مقدور نباشد (بجز مورد عدم پرداخت هزینه ارسال توسط خریدار )، حداکثر تا 12 ساعت وجه پرداختی خریدار عینا به همان شماره  کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود بازگشت داده می شود.

more product

پک کامل دزدگیر های اماکن ( اینجا کلیک کنید )

more product

پک کامل دوربین مداربسته ( اینجا کلیک کنید )

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

دزدگیر خانه دی وی آر مادون قرمز کلاسیک فابریک فایروال استندالون سوکت فابریک سیمکارتی 4net جدید کنترل پایه دوربین مداربسته مداربسته اینترنتی matrix cctv دزدگیر تصویری جی پی اس ماتریکس چشم لیزری ریموت کنترل خودرو پی ال سی laser GPS استیل میت ردیاب 4کانال پراید دزدگیر ماهواره ای بیم خطی دوربین مخفی زنوتیک ارزان قیمت چشم ارزان تصویری دستگاه حضور و غیاب دزدگیر ماجیکار نصب دید در شب ردیاب ماشین دزدگیر پژو دزدگیر آپارتمان chaircar دزدگیر پراید اعلام حریق N1 5500 ahd لیزر تعمیر اماکن پارادوکس ساده چیتا چیرکار دستگاه کنترل تردد قیمت دوربین مداربسته دزدگیر کلاسیک دوربین مداربسته چیرکار 206 classic دزدگیر ریموت تصویری ip دوربین مداربسته دزدگیر اتومبیل دزدگیر منزل ردیاب خودرو سوکت بیسیم چشم خطی میکروفون پک دوربین مدار بسته پارکینگ ریموت دیجیتال دزدگیر اماکن پژو آژیر فک چشمی خرید چشم دزدگیر اماکن همکار تله ماتیکس DVR tracker ردیاب فابریک ترکر هارد دیتکتور فروشگاه رله هاوال پک دوربین مداربسته نصب دوربین مداربسته کنترلر مجیکار تلفن کننده beam sensor بک سنسور سایلکس سنسور قیمت GPS ردیاب موتور فروش ماجیکار plc سامسونگ sony MAGICAR لیزری ردیاب آهنربایی silex پیشرفته خرید ریموت