پک دزدگیر اماکن

خرید پک دزدگیر اماکن

پک دزدگیر اماکن , پک دزدگیر منزل چیست ؟

پک دزدگیر اماکن شامل یک مجموعه از تجهیزات و لوازم الکترونیکی است که برای حفاظت از اماکن مختلف مانند منازل، دفاتر کار، فروشگاه‌ها و سایر مکان‌های تجاری طراحی شده است. این پک شامل دستگاه دزدگیر، سنسورها، دوربین‌ها، صفحه نمایش، کنترل‌کننده و سایر تجهیزات مرتبط است.

کدام پک دزدگیر...

خرید پک دزدگیر اماکن

پک دزدگیر اماکن , پک دزدگیر منزل چیست ؟

پک دزدگیر اماکن شامل یک مجموعه از تجهیزات و لوازم الکترونیکی است که برای حفاظت از اماکن مختلف مانند منازل، دفاتر کار، فروشگاه‌ها و سایر مکان‌های تجاری طراحی شده است. این پک شامل دستگاه دزدگیر، سنسورها، دوربین‌ها، صفحه نمایش، کنترل‌کننده و سایر تجهیزات مرتبط است.

کدام پک دزدگیر اماکن برای نصب مناسب تر از بقیه است؟

قیمت و برند بهترین و پیشرفته ترین پک دزدگیر اماکن کدام است؟

کدام سیستم حفاظتی عملکرد بهتری ار سایر دزدگیر ها دارد؟

دستگاه دزدگیر در این پک، به عنوان مرکز کنترل عملکرد سایر تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد و هنگامی که یک تخلف در امنیت اتفاق می‌افتد، اعلام خطر و هشدار به دستگاه دزدگیر می‌شود که پس از آن، به صورت هوشمندانه با هر یک از تجهیزات مرتبط ارتباط برقرار می‌کند.

سنسورها نیز به منظور تشخیص حرکت در محیط، ارتفاع صدا و تغییرات دما مورد استفاده قرار می‌گیرند و در صورت شناسایی هر یک از این تغییرات، اعلام خطر به دستگاه دزدگیر می‌شود. دوربین‌ها نیز به منظور ضبط تصاویر ویدئویی از هرگونه تخلف در امنیت استفاده می‌شوند.

با استفاده از پک دزدگیر اماکن، می‌توانید از امنیت محیط خود اطمینان حاصل کنید و در صورت هرگونه تخلف، به سرعت واکنش نشان دهید.

برای کسانی که تا کنون هیچ آشنایی با یک پک دزدگیر اماکن یا پک دزدگیر آپارتمان و لوازم جانبی دستگاه اماکن را ندارند هنگامی که نیاز به نصب یک پک دزدگیر اماکن و یا نصب یک پک دزدگیر آپارتمان پیدا می کنند اولین سوالی که پیش می آید این است که به چه لوازمی برای داشتن یک سیستم کامل دزدگیر اماکن یا آپارتمان نیاز دارند در زیر اجمالا برای آشنایی این افراد با اقلامی که در پک پیشنهادی دزدگیر اماکن  یا آپارتمان موجود می باشند اشاره می نماییم

بهترین و پیشرفته ترین پک دزدگیر اماکن را چطور انتخاب کنیم؟

1- دستگاه دزدگیر اماکن یا دزدگیر آپارتمان :

در یک پک دزدگیر اماکن یا آپارتمان شما حتما یک ماژول دستگاه اماکن مرکزی دارید که توسط کارشناس فروش مربوطه بسته به نیاز شما جهت آپارتمان مغازه فروشگاه یا دفتر کار شما معرفی می شود

2- ریموت کنترل دستگاه اماکن :

در یک پک دزدگیر اماکن یا آپارتمان بسته به نیاز شما یک دو یا چندین ریموت کنترل جهت کنترل دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن وجود دارد که در اختیار شما قرار می گیرد

3-آژیر دستگاه اماکن یا آپارتمان:

در یک پک دزدگیر اماکن بسته به نیاز شما ممکن است یک یا چند آژیر وجود داشته باشد که خود آژیر ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی انواع آژیر دستگاه اماکن یا آپارتمان خواهیم پرداخت جهت انتخاب آژیر مناسب جهت دستگاه دزدگیر اماکن خود از کارشناس مربوطه اطلاعات لازم را دریافت نمایید در صورت نیاز به فلاشر این مورد را هنگام خرید آژیر مد نظر قرار دهید و یک نوع فلاشر با آژیر را تهیه نمایید.

4-بلندگو:

هر پک دزدگیر اماکن بسته به نیاز شما می تواند یک یا چند اسپیکر داشته باشد در ادامه به بررسی اسپیکرهای دزدگیر اماکن به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

5-چشم با سیم اماکن:

یک پک دزدگیر اماکن ممکن است شامل چند چشم با سیم اماکن باشد که به صورت موازی یا سری روی یک زون یا زون های متعدد وصل می شوند در بعضی پک های دزدگیر اماکن ممکن است چشم با سیم فضای باز یا چشم باسیم معمولی موجود باشد چشم های اماکن از لحاظ نحوه کارکرد و نیز نحوه اتصال به دستگاه مرکزی اماکن دارای تعدد و فراوانی بسیاری هستند که در قسمت چشم اماکن باسیم و چشم های فضای باز با سیم به طور مبسوط معرفی شده اند.

6- چشم بی سیم اماکن wirless:

هر پک دزدگیر اماکن می تواند شامل یک یا چند چشم بی سیم اماکن باشد چشم های بی سیم اماکن از لحاظ فرکانس کاری و نحوه کددهی چشم اماکن بی سیم به دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن و نیز محل قرارگیری و مشخصات فنی چشم بی سیم اماکن wirless و همچنین برد و ناحیه تحت پوشش خود دارای فراوانی بسیار هستند در قسمت چشم های اماکن به بیان بسیار ساده به بررسی انواع چشم بیسیم دزدگیر اماکن  و تفاوت آنها پرداخته شده است.

7-تلفن کننده دستگاه مرکزی اماکن:

هر پک دزدگیر اماکن یا آپارتمان دارای یک قسمت تلفن کننده می باشد شما بسته به نیاز خود می توانید یک پک دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط ثابت یا یک پک دزدگیر اماکن با تلفن کننده همزمان سیم کارتی و خط ثابت را انتخاب نمایید قبلا به طور کامل تلفن کننده ها ی اماکن در این قسمت بررسی شده اند.

 

8- باتری اضطراری یا باتری backup:

هر پک دزدگیر اماکن یا دزدگیر آپارتمان دارای یک باتری اضطراری یا باتری  backup می باشد که در موقع قطع برق در مدار قرار گرفته و برق مورد نیاز دستگاه اماکن و تلفن کننده و سنسورها را فراهم می نمایند باتری اضطراری یا باتری backup جز جدانشدنی دستگاههای اماکن هستند

9-دتکتور های دود یا هشداردهنده دود:

در بعضی از پک های دزدگیر اماکن یا دزدگیر آپارتمان بسته به نیاز خریداران یک یا چند دتکتور دود یا سنسور اعلام حریق و یا به عبارت دیگر آشکارساز دود و جود دارد.

10-مگنت ها:

ابتدا باید بدانید که مگنت چیست  ؟ مگنت ها را عموما روی دو لنگه درب های ورودی ساختمان قرار می دهند هر گاه درب باز شود مگنت ها این تغییر وضعیت را احساس کرده و باعث هشدار خواهند شد شما اگر به این قابلیت مگنت ها روی درب ورودی نیاز دارید بهتر است به دنبال یک پک دزدگیر اماکن شامل مگنت باشید مگنت ها خود در دو نوع مگنت باسیم و مگنت بی سیم در بازار عرضه می شوند.

11-چشم مادون قرمز:

بسته به نیاز بعضی از مشتریان دستگاه اماکن بعضی از پک های دزدگیر اماکن دارای چشم مادون قرمز یا فرستنده و گیرنده مادون قرمز می باشند در قسمت سنسورها به نحوه عملکرد سنسورها یا چشم های مادون قرمز پرداخته شده است.

12-کی پد keypad:

بعضی از پک های دزدگیر اماکن دارای کی پد باسیم یا کی پد بی سیم  keypad هستند در صورت نیاز به یک کی پد جهت کنترل دزدگیر اماکن حتما یک ماژول اماکن تهیه نمایید که مجهز به کی پد باشد یا قابلیت پذیرفتن یک کی پد را داشته باشد.

13-شاسی اضطراری  sos:

بعضی دستگاه های اماکن شامل یک شاسی اضطراری sos نیز هستند تا در مواقع اضطراری اعلام وضعیت خطر بنماید.

 

14-کاتالوگ و دفترچه راهنمای نصب دزدگیر اماکن و تلفن کننده و سنسورها:

در هر پک دزدگیر اماکن یک کاتالوگ و دفترچه راهنمای نصب دزدگیر اماکن و تلفن کننده وجود دارد که به نصاب دزدگیر اماکن جهت نصب دزدگیر و تلفن کننده اماکن کمک می نماید شما نیز می توانید از طریق این دفترچه راهنما اطلاعات بسیار مفیدی جهت نحوه عملکرد دستگاه دزدگیر اماکن و تلفن کننده و سنسورها بدست آورید.

قیمت خرید و نصب پک کامل دزدگیر اماکن کلاسیک

پک کامل دزدگیر اماکن کلاسیک Z4 تراکد مدل CLS01

انتخاب سیستم حفاظتی مناسب برای منزل و محل کار

انتخاب دزدگیر اماکن متناسب برای محل کار و یا منزل و تجهیزات مورد استفاده  را میتوانید در این بخش انتخاب فرمایید انتخاب سیستم مناسب انتخاب تلفن کننده دزدگیر و مناسب و انتخاب چشمی دزدگیر و مقدار ظرفیت باطری دزدگیر اماکن و مقدار هزینه ای که شما برای این این موضوع در نظر گرفته اید میتواند انتخاب فرمایید.کارشناسان ما میتوانند به رایگان به شما مشورت دهند تا بتوانید بهترین سیستم حفاظتی اماکن و بهترین و مناسبترین قیمت دزدگیر اماکن را انتخاب کنید.

خرید پک دزدگیر اماکن سیم کارتی فایروال f9

پک کامل دزدگیر اماکن فایروال F9 مدل FS01


قیمت خرید و نصب پک دزدگیر اماکن ارزان


خرید پک کامل دزدگیر اماکن پایرونیکس

قیمت خرید و نصب پک دزدگیر اماکن در تهران


تجهیزات مورد استفاده در نصب دزدگیر اماکن کدامند؟

تجهیزات مورد استفاده در دزدگیر اماکن و دزدگیر های منزل شامل دستگاه مرکزی, تلفن کننده ,باطری ,ریموت کنترل ,چشمی, پایه چشمی ,بلندگو ,آژیر ,سیم و کابل میباشد که میتواند سیستم های چشم های خطی و لیزری, سنسور, مگنت, دیتکتور اعلام حریق ,دوربین مداربسته ,با انتقال تصویر را به آن اضافه کرد

در این بخش مشتریان محترم منقاضی نصب سیستم حفاظتی میتوانند دزدگیر خود را انتخاب کنند.و بتوانند ضمن آشنایی ضمنی با سیستم ها بتوانند هزینه های خود را براورد و برنامه ریزی کنند.

چرا پک های دزدگیر اماکن بهترین انتخاب هستند؟

زمانی که تصمیم به خرید یک دزدگیر برای منزل یا محل کار خود میگیرید برای اینکه بتوانید یک سیستم امنیتی مطمئن و کاربردی برای خود محیا کنید جدا از خرید یک دزدگیر خوب تجهیزات دیگری هستند که شما در ایجاد امنیت محل خود به آنها نیاز دارید مانند چشمی ها(باسیم یا بیسیم)،بلندگو،مگنت ها،تلفن کننده،باتری و ...

بنابراین برای خرید هرکدام از این تجهیزات باید جداگونه اقدام نمایید تا یک سیستم امنیتی مطمئن داشته باشید.

اما حالا پک های دزدگیر اماکن میتوانند یه انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه باشد زیرا تمامی  آیتم های لازم برای مجموعه دزدگیر را دارا میباشند و شما میتوانید براساس نیاز خود براساس محتویات هر کدام از پک ها که شامل تعداد سنسور ها،تعداد ریموت ها،مدل چشم ها و مدل دزدگیر اقدام به خرید دستگاه مورد نظر کنید.

انواع دزدگیرهای اماکن 

دزدگیر اماکن فایروال

پک دزدگیر اماکن فایروال F9

امکانات کلی دزدگیر اماکن با تلفن کننده سیم کارتی F10 فایروال
دارای صفحه نمایش فارسی و منوی کاربردی بسیار راحت
اعلام هشدار در زمان های (قطع خط تلفن شهری، قطع فیوز AUX، قطع باتری)
شنود صدای محیط، دارای خروجی جهت نصب میکروفن خارجی
امکانات دستگاه های جدید : قابلیت نامگذاری | تست زون ها | اجرای کد USSD | اعلام شارژ سیم کارت | بروز رسانی برنامه
از طریق این قسمت می توان کدهای دستوری از جمله تغییر زبان سیم کارت دستگاه، لغو آهنگ پیشواز سیم کارت دستگاه یا هر کد دستوری را بدون خارج کردن سیم کارت از دستگاه، از طریق صفحه کلید دستگاه انجام داد.

دزدگیر سایلکس SG8

مکانیزم دزدگیر سایلکس SG8 به اینصورت هست که هم با استفاده از خط ثابت و هم سیمکارت قابل استفاده است و این قابلیت را دارد که تا 10 شماره تلفن را ذخیره نماید.

دزدگیر اماکن SILEX SG8 این قابلیت را دارد که هم با استفاده از ریموت کنترل هدایت و کنترل شود،هم با استفاده از نرم افزار موبایل میتوانید فعالیت های دستگاه را کنترل کنید.

دزدگیر سایلکس SG8 LITE

دزدگیر اماکن سایلکس داراي 4 زون قابل برنامه ریزی می باشد
هرکدام از این زون ها قابلیت برنامه ریزی در حالت های مختلفی نظیر
زون 24 ساعته فعال یا زون پارت یادینگ دانگ و ..... است دزدگیر اماکن سایلکس SG8 لایت قابلیت اتصال به انواع سنسورهای چشمی اماکن حساس به حرکت با سیم و بیسیم را دارد

دزدگیر کلاسیک Z4 PRO 

پک کامل دزدگیر اماکن کلاسیک 

دزدگیر اماکن کلاسیک  جهت حفاظت از کلیه اماکن نظیر اماکن مسکونی اداری تجاری مغازه ها ادارات و کارگاه ها و کارخانه ها و ...... مناسب و قابل نصب و پیاده سازی می باشد.

این دزدگیر اماکن جز نسل جدید دزدگیر های اماکن می باشد و مجهز به پیشرفته ترین طراحی و کامل ترین برنامه ها می باشد این دزدگیر اماکن ساخت ایران می باشد و کلیه مراحل ساخت تولید و خدمات آن در کشور ایران انجام می شود.

دزدگیر چیرکار مدل N1 PLUS

دزدگیر اماکن چیرکار پلاس یکی از بهترین و مطمئن ترین دزدگیرها بوده و که از قابلیت ها بسیار زیادی را دارا میباشد همچنین مجهز به سیستم تلفن کننده سیمکارتی بوده و بنابراین نیازی به خرید تلفن کننده به صورت جداگونه نمیباشد 

این دستگاه قابلیت کدگیری تا 12 ریموت را دارا میباشد و همچنین قابلیت افزودن ریموت اظطراری را نیز دارد.

همچنین این دزدگیر بسیار کابردی قابلیت این را دارد که تا 30 شماره تلفن را در خود ذخیره نمایید.

دزدگیر اماکن سینووال SINOWALL

پک دزدگیر اماکن ارزان 

دزدگیرهای اماکن دارای انواع مختلفی میباشد که شما برای تهیه تمامی این دزدگیرها براساس مدل،علاوه بر تهیه دستگاه دزدگیر میبایست تجهیزات دزدگیرهای اماکن را نیز براساس قابلیت های خود دستگاه تهیه نمایید.

پک های دزدگیر اماکن را میتوان یک مجموعه آماده از دزدگیرهای مختلف همراه با تجهیزات مختلف و موردنیاز دستگاه به شمار آورد که به نسبت هزینه خرید جداگونه هرکدام از مطلقات دزدگیر،پک های دزدگیر اماکن هزینه مناسب و اقتصادی تری دارند و یک انتخاب مقرون به صرفه به شمار میروند.

پک های دزدگیر اماکن شامل دستگاه دزدگیر اماکن،سنسورهای متناسب با دستگاه،مگنت ها،ریموت های متناسب با دستگاه موردنظر،بندگو و ... میباشد تنها تفاوت پک های دزدگیر،مدل دستگاه ها و تعداد چشمی ها میباشد که شما براساس محیط مدنظر خود برای نصب دزدگیر،پک مورد نظر خودرا انتخاب میکنید.

بیشتر

پک دزدگیر اماکن 

( 42 محصول وجود دارد )
در صفحه

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

سنسور دزدگیر ماجیکار دوربین مداربسته ردیاب فابریک دوربین مداربسته چیرکار مداربسته اعلام حریق تله ماتیکس دزدگیر کلاسیک استندالون پک دوربین مدار بسته قیمت دیجیتال N1 ردیاب موتور همکار GPS ماتریکس laser GPS هواتای پراید موبایل سوکت بک سنسور دید در شب فروشگاه پژو نصب دزدگیر پراید ردیاب ماشین دزدگیر پژو آژیر cctv دزدگیر آپارتمان ردیاب آهنربایی فک پیشرفته تعمیر دزدگیر اماکن چشم لیزری silex دزدگیر چشم خطی فابریک ریموت تصویری sony دی وی آر ساده ahd پک دوربین مداربسته 4net خرید رله لیزر پارادوکس بیم خطی دوربین هاوال چشم دزدگیر اماکن بیسیم مخفی مادون قرمز ترکر ماجیکار دزدگیر اتومبیل ردیاب جدید کنترلر نصب دوربین مداربسته هارد چیرکار تصویری کنترل جی پی اس سایلکس 5500 سیمکارتی 206 ریموت کنترل مجیکار ip دزدگیر منزل plc میکروفون چشمی DVR خرید ریموت دستگاه حضور و غیاب دزدگیر ماهواره ای ریموت استیل میت اینترنتی matrix 4کانال beam sensor قیمت دوربین مداربسته ارزان قیمت خودرو لیزری زنوتیک دزدگیر تصویری دیتکتور سامسونگ classic پایه دوربین مداربسته chaircar فایروال کلاسیک سوکت فابریک اماکن دستگاه کنترل تردد تلفن کننده چیتا ارزان چشم پی ال سی tracker پارکینگ MAGICAR فروش