دزدگیرهای اتومبیل

دزدگیر اتومبیل (ماشین ) و خودروی سبک و سنگین و موتور سیکلت

دزدگیر اتومبیل خودروی سبک و سنگین یا موتورسیکلت دستگاهی الکترونیکی می باشد که روی خودرو یا موتور سیکلت نصب می شود یا از طریق سوکت فابریک روی آن قرار می گیرد و از سرقت اتومبیل و خودرو یا موتورسیکلت شما جلوگیری می نماید.

دزدگیر اتومبیل (ماشین ) یا خودرو چگونه کار میکند

دزدگیر های اتومبیل و...

دزدگیر اتومبیل (ماشین ) و خودروی سبک و سنگین و موتور سیکلت

دزدگیر اتومبیل خودروی سبک و سنگین یا موتورسیکلت دستگاهی الکترونیکی می باشد که روی خودرو یا موتور سیکلت نصب می شود یا از طریق سوکت فابریک روی آن قرار می گیرد و از سرقت اتومبیل و خودرو یا موتورسیکلت شما جلوگیری می نماید.

دزدگیر اتومبیل (ماشین ) یا خودرو چگونه کار میکند

دزدگیر های اتومبیل و خودرو غالبا روی خودرو نصب می شوند و از طریق ریموت کنترل یا در بعضی موارد از طریق پیامک یا تماس تلفنی با تلفن همراه مالک خودرو قابل کنترل می باشند وظیف اصلی دزدگیر خودروهای سبک و سنگین یا موتور سیکلت محافظت از وسیله نقلیه در برابر سرقت سارقان می باشد دزدگیرهای اتومبیل وظیفه دستگیری سارقان را برعهده ندارند بلکه تنها موظف به گیر انداختن سارقان می باشند به این صورت که دزدگیر های اتومبیل و خودرو با قفل کردن درب ها و به صدا در آوردن آژیر و فلاشر زدن راهنما ها و نیز پیج ریموت کنترل و در بعضی موارد ارسال پیامک یا تماس تلفنی با مالک خودرو در زمان سرقت باعث می شوند سارقان در وضعیت بدی قرار بگیرند که غالبا نصب یک دزدگیر اتومبیل روی خودرو یا موتور سیکلت خود عامل بازدارنده از سرقت خودرو یا موتورسیکلت می باشد و سارقان عموما از به سرقت بردن خودروهایی با سیستم ایمنی کیفیت بالا خودداری می نمایند صدای آژیر در زمکان سرقت باعث آگاه شدن افراد در نزدیکی محل از وقوع سرقت می شود فلاشرها باروشن کردن محیط و اعلام محل سارق باعث ایجاد رعب و وحشت می شوند و قفل درب های ماشین توسط دزدگیر ورود سارق به داخل خودرو را غیر ممکن می نماید.

ورودی و خروجی های یک دزدگیر اتومبیل (ماشین ) یا خودرو

دزدگیر های اتومبیل دارای ورودی و خروجی های مختلف و متعددی هستند که ممکن است تمام دزدگیرهای اتومبیل تمام این ورودی و خروجی ها را به صورت همزمان نداشته باشند و بسته به نیاز خریداران دزدگیر خودرو برخی از این ورودی و خروجی ها را دارا باشند در زیر به معرفی این ورودی و خروجی ها می پردازیم.

خروجی های دزدگیر اتومبیل و خودرو:

1-خروجی آژیر

2- خروجی راهنما

3- خروجی صندوق پران

4- خروجی قفل مرکزی

5- خروجی شیشه بالابر

6- خروجی قطع کن موتور

7- خروجی قطع کن روغن

8-خروجی LED

9- خروجی های منفی و مثبت اضافه

ب: ورودی های دزدگیر اتومبیل یا خودرو :

1- ورودی لادری مثبت یا منفی

2- ورودی سوییچ

3- ورودی ترمز پایی

4- ورودی صندوق و کاپوت

5-ورودی سیبم کارت

6-ورودی شوک سنسور

7-ورودی دوربین

8- ورودی چشم آلتراسونیک

9- ورودی کارکال

10- ورودی شاسی ریست

12- ورودی سنسور دما

13- ورودی آنتن

انواع دزدگیر ( ماشین ) اتومبیل و خودرو سبک و سنگین یا موتورسیکلت

دزدگیر های اتومبیل و خودرو انواع مختلفی دارند که در زیر به آنها اشاره می شود

1- دزدگیر خودرو ( ماشین ) یا اتومبیل ساده

2-دزدگیر خودرو (ماشین ) یا اتومبیل نیمه تصویری

3-دزدگیر خودرو ( ماشین ) یا اتومبیل تصویری

4- دزدگیر خودرو ( ماشین ) یا اتومبیل سیم کارتی

5- دزدگیر خودرو ( ماشین ) یا اتومبیل دوربین دار

6- دزدگیر خودرو ( ماشین ) یا اتومبیل مجهز به ردیابGPS

انواع ریموت کنترل دزدگیر اتومبیل ( ماشین ) یا خودرو سبک و سنگین

ریموت کنترل دزدگیرهای اتومبیل ( ماشین ) یا خودرو سبک و سنگین دارای تنوع بسیاری هستند در زیر به دسته بندی انواع این ریموت کنترل ها اشاره می نماییم:

1- ریموت کنترل ساده بدون آنتن خودرو

2- ریموت کنترل ساده آنتن دار خودرو

3- ریموت کنترل 5 دکمه ساده خودرو

4- ریموت کنترل روکش دار ساده ماشین

5- ریموت کنترل ساده بلوتوثی با فرکانس ثابت ماشین

6- ریموت کنترل ساده بلوتوثی با فرکانس متغییر ( تریمری ) ماشین

7- ریموت کنترل کد فیکس ساده اتومبیل

8- ریموت کنترل کد هاپینگ اتومبیل

9- ریموت کنترل نیمه تصویری اتومبیل

10- ریموت کنترل تصویری با صفحه تاچ خودرو

11- ریموت کنترل تصویری باتری خور ماشین

12- ریموت کنترل تصویری شارژی اتومبیل

13- ریموت کنترل فابریک خودرو یا ماشین

قیمت دزدگیر خودرو       قیمت دزدگیر ماشین         قیمت دزدگیر اتومبیل

    قیمت دزدگیر موتورسیکلت

عوامل متعددی روی قیمت یک دزدگیر تاثیر می گذارد همان طور که در بالا گفته شد امروزه دزدگیر های ماشین تنوع بسیار زیادی دارند که این تنوع در قیمت دزدگیر خودرو  و موتورسیکلت تاثیر دارد مسلما قیمت دزدگیر ماشین سیم کارتی با قیمت دزدگیر مجهز به ردیاب متفاوت می باشد و یا اینکه یک دزدگیر خودرو ساده ارزان قیمت تر از یک دزدگیر اتومبیل تصویری می باشد تعداد ورودی و خروجی های یک دزدگیر اتومبیل و انوع ریموت کنترل دزدگیر خودرو و مارک و برند دزدگیر اتومبیل و گارانتی و خدمات پس از فروش دزدگیر اتومبیل روی قیمت دزدگیر خودرو موثر هستند یک دزدگیر اتومبیل بدون برند معروف و بدون خدمات پس از فروش معتبر و  با کیفیت پایین بسیار ارزان قیمت تر از یک دزدگیر خودرو با مارک و برند معتبر و کیفیت بالا و خدمات پس از فروش می باشد

در هر صورت شما با توجه به تنوع محصولات و برند های مختلف موجود در بازار می توانید با هر بودجه و هر میزان هزینه دزدگیر اتومبیل مورد نیاز خود را تهیه نمایید کافی است ابتدا انتظارات خود از یک دزدگیر ماشین را بررسی نمایید و سپس با توجه به نیاز خود دزدگیر ساده یا دزدگیر تصویری یا دزدگیر سیم کارت خور با قیمت دلخواه تان را تهیه نمایید در این سایت بسته به سلایق مختلف و نیازهای مشتریان انواع دزدگیر ارزان قیمت خودرو ساده و تصویری و سیم کارت خور موجود می باشد جهت دریافت مشاوره رایگان جهت خرید دزدگیر برای ماشین یا خودرو خود با کارشناسان فروش ما در شرکت نگهبان سیستم با شماره تماس 02166051812 تماس حاصل نمایید

عوامل تاثیر گزار بر روی قیمت دزدگیر ماشین یا دزدگیر اتومبیل در زیر به طور مختصر عنوان شده اند

تجهیزات جانبی کنار دزدگیر اتومبیل روی قیمت خودرو تاثیر گذار هستند بعضی پک های دزدگیر اتومبیل فاقد آژیر و چشمی آلتراسونیک یا سوکت فابریک هستند که شما باید هزینه جداگانه ای را جهت تهیه آژیر یا چشم آلتراسونیک بپردازید حتما قبل از خرید از تجهیزات جانبی دزدگیری که می خواهید تهیه نمایید اطلاعات دقیقی دریافت نمایید.

1- نوع آژیر موجود در داخل پک دزدگیر اتومبیل روی قیمت دزدگیر اتومبیل موثر می باشد

2- دزدگیر های ماشین ساده ارزان قیمت تر از دزدگیرهای خودرو سیم کارتی هستند

3- دزدگیرهای ماشین ساده ارزان قیمت تر از دزدگیرهای ماشین تصویری هستند

4- دزدگیرهای خودرو نیمه تصویری از دزدگیرهای اتومبیل تمام تصویری ارزان قیمت تر هستند

5- دزدگیر های خودرو تک ریموت تصویری ارزان قیمت تر از دزدگیرهای تصویری جفت ریموت تصویری هستند

6- دزدگیرهای ماشین تصویری دکمه ای ارزان قیمت تر از دزدگیرهای تصویری صفحه تاچ هستند

7- دزدگیر های بدون مارک یا بدون برند معروف ارزان قیمت تر از دزدگیر های خودرو با برند معروف می باشند

8- دزدگیرهای خودرو بدون گارانتی و خدمات پس از فروش ارزان قیمت تر از دزدگیرهای دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند

9- دزدگیر های خودرو فاقد ورودی چشم التراسونیک و شوک سنسور ارزان قیمت تر از دزدگیرهای خودرو دارای ورودی چشم التراسونیک و شوک سنسور هستند

10- دزدگیرهای خودرو دارای ورودی کارکال گران قیمت تر از دزدگیرهای فاقد CARCALL کارکال هستند

11- دزدگیرهای اتومبیل مجهز به ردیاب GPS گران قیمت تر از دزدگیرهای فاقد ردیاب می باشند

12- دزدگیر های ماشین دوربین دار گران قیمت تر از مشابه بدون دوربین خود هستند

13- برد ریموت کنترل ها روی قیمت دزدگیر خودرو موثر هستند دزدگیر اتومبیل با ریموت کنترل های برد بالا گران قیمت تر از انواع دزدگیر اتومبیل برد پایین هستند

14- شکل ظاهری ریموت کنترل ها و جنس و کیفیت قطعات الکترونیکی بکار رفته در دزدگیر در قیمت یک دزدگیر اتومبیل موثر می باشد

15- داشتن ورودی و خروجی های اضافه مانند خروجی صندوق پران و چراغ سقفی یا ورودی کاپوت در قیمت دزدگیر خودرو موثر هستند

دزدگیر تصویری چیست؟

دزدگیر تصویری دزدگیری است که در صورت تحریک و باز شدن درب ها و یا وارد شدن ضربه به خودرو علاوه بر فعال شدن آژیر بر روی ریموت کنترل تصویری علامت نوع تحریک را نشان میدهد.

مسافت برد ریموت کنترل دزدگیر تصویری چقدر است؟

برد پیج دزدگیر تصویری معمولا در شرایط متعارف (کنار ساحل دریا بدون مانع) حدود یک کیلومتر میباشد ولی برد ریموت تا اتومبیل حدود 200 متر میباشد. برد پیج ریموت که اخطار های دزدگیر تصویری را اعلام میکند حدود 800 متر میباشد.

برند های برتر دزدگیر های تصویری کدامند؟

دزدگیر تصویری ماجیکار،دزدگیر تصویری چیرکار،دزدگیر تصویری کرنل،دزدگیر تصویری زنوتیک،دزدگیر تصویری چیتا،دزدگیر تصویری استیل میت،دزدگیر تصویری استیلاک،دزدگیر تصویری spy اس پی وای ،دزدگیر تصویری ماتریکس،دزدگیر تصویری هیوتای ،هاتای،دزدگیر تصویری PLC از برند های معمول که بسته به نیاز و سفارش وارد کننده میتواند با برند های دیگر از جمله برند های جعلی به بازار عرضه شود.

قیمت دزدگیر تصویری:

دزدگیر های تصویری نسبت به نوع قطعات و ساخت و جنس آنها دارای قیمت های متفاوتی میباشند قیمت دزدگیر تصویری نسبت به خودرو هم محاسبه میشوند.بطوری که معمولا دزدگیر تصویری ارزان قیمت بر روی خودرو ی ارزان قیمت و دزدگیر تصویری قیمت بالاتر برای اتمبیل های مدرن تر استفاده می شود.

اولین و بهترین قدم بعد از خرید خودرو چیست؟

بعد از خرید هر خودروی صفر یا خودروی کارکرده بهترین کار اقدام به خرید یک دزدگیر جهت حفاظت از آن می باشد.خواه جهت اتومبیل خود جای پارک داشته باشید خواه منزل شما دارای پارکینگ باشد .روزانه موارد بسیار زیادی از سرقت خودرو داخل پارکینگ گزارش میشود.سارقان در کمین خودروهایی با سطح ایمنی پایین هستند و عدم تجهیز خودرو شما به یک دزدگیر راه را برای سرقت خودروی شما هموار می سازد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی سارقان از شگردهای خاص و جدیدی جهت سرقت خودرو استفاده میکنند که حتی میتوانند خودروهایی با عنوان ضد سرقت را هم به آسانی به سرقت ببرند.خودروهایی مانند پراید و پژو از سطح ایمنی پایین تری نصبت به خودروهای ضدسرقت برخوردارند که در صورت عدم نصب دزدگیر به راحتی توسط سارقان حرفه ای قابل به سرقت رفتن میباشند. پس با نصب یک دزدگیر در اولین قدم دست سارقان را از به سرقت بردن خودروی خود کوتاه کنید.

دزدگیر به تنهایی کافی نیست!

توصیه اکید میکنیم که به دزدگیر به تنهایی اکتفا نکنید و حتما از ردیاب خودرو برای تکمیل کار استفاده فرمایید جون سارقان خودرو به سرعت دزدگیر خودرو را باز میکنند به ویژه دزدگیر های فابریک که در نمایندگی فروش خودرو و با سوکت فابریک نصب شده و محل نصب دزدگیر خودرو مشخص است. شما میتوانید از بخش ردیاب خودرو نیز دیدن فرمایید.

دزدگیر ساده یا تصویری

دزدگیر ساده بخریم یا تصویری؟

این اولین سوالی است که هنگام خرید دزدگیر اتومبیل به ذهن هر فردی میرسد. حالا که قصد خرید دزدگیر اتومبیل برای ماشین خود داریم چه دزدگیری تهیه کنیم؟آیا یک دزدگیر ساده پاسخگوی نیازهای ما خواهد بود.تفاوت دزدگیر ساده و تصویری در چیست؟ آیا کارکردن با یک دزدگیر تصویر ی سخت وپیچیده است؟

در پاسخ به سوالات بالا باید گفت که دزدگیرها در دو سبک ساده و تصویری طراحی و در بازار عرضه میشوند.دزدگیرهای ساده نصبت به دزدگیرهای تصویری از سطح ایمنی پایین تری برخوردار هستند اما این به معنی ناکارآمد بودن آنها نیست بلکه امروزه بسیاری از خودروها مجهز به این نوع دزدگیر بوده و به خوبی از خودرو در مقابل سرقت محافظت میکنند اما این دزدگیرهای تصویری هستند که با دراختیار گذاشتن آپشن هایی خاص سطح ایمنی خود را بالاتر برده اند.پس اگر توان خرید یک دزدگیر تصویری را ندارید نگران نباشید با نصب یک دزدگیر ساده هم شما می توانید به سطح مطلوبی از ایمنی روی خودروی خود برسید این دزدگیرها به علت قیمت پایین تری که دارند در بازار از استقبال بهتری برخوردار هستند و بسیاری از مالکان خودرو جهت حفاظت از خودرویشان از دزدگیر ساده استفاده میکنند و بسیار راضی هستند. قابلیت آژیر کشیدن دزدگیر هنگام باز شدن درب یا سوییچ توسط سارق و فلاشر زدن این دزدگیرها هنگام سرقت باعث میشود سارقان از نزدیک شدن به خودروی شما خودداری کنند. قابلیت هایی مانند قفل اتوماتیک دربها و شوک سنسور و چشم های آلتراسونیک از سایر قابلیت های دزدگیرهای ساده هستند.علاوه بر موارد ذکر شده این دزدگیرها قابلیت های بسیار دیگری دارند که در دفترچه راهنمای دزدگیر آورده شده است. شما هنگام خرید هر دزدگیر ساده می توانیید کاتالوگ یا دفترچه راهنمای دزدگیر را از فروشنده بخواهیید.

اما اگر شما دنبال یک دزدگیر سطح بالاتر برای خودروی خودهستید دزدگیرهای تصویری بهترین گزینه هستند .برد بالاتر این دزدگیرها نصبت به دزدگیرهای ساده و نیز دوطرفه بودن این ریموت ها از مزایای این دزدگیرها هستند. صفحه نمایش lcd و بعضا صفحه تاچ روی ریموت تصویری این دستگاهها در هر زمان امکان مشاهده وضعیت ماشین تان را به شما خواهند داد.منوی پیشرفته این دستگاه به آسانی قابلیت دسترسی را دارد. نحوه کارکردن با دزدگیر های تصویری در دفترچه راهنمای کاربران آن وجود دارد . شما میتوانید دفترچه فارسی کار با دزدگیر تصویری را از فروشنده بخواهید. این دزدگیرها نصبت به دزدگیرهای ساده قیمتی بالاتر دارند که در ازای قابلیت های متمایزی که نصبت به دزدگیرهای ساده به شما خواهند داد این اختلاف قیمت ناچیز می باشد.

مرکز مجاز فروش دزدگیر اتومبیل کجاست؟

بعد از اینکه تصمیم به خرید دزدگیر اتومبیل گرفتید اولین گام این است که دزدگیر خود را از کجا تهیه نمایید. آیا هر مغازه یا فروشگاهی جهت تهیه دزدگیر برای اتومبیل مناسب می باشد. دزدگیر اتومبیل با کیفیت های بسیاری در بازار عرضه می شوند و توسط فروشندگان به شما معرفی میشوند در خرید دزدگیر همانند سایر کالا ها از مراکزی که سابقه طولانی در این زمینه دارند خرید بنمایید این مراکز علاوه بر این که محصولات بهتر را میشناسند خدمات بهتری نصبت به مراکز نو پا در اختیار شما قرار میدهند. دزدگیر های اتومبیل به جهت اینکه روی خودروی شما نصب میشوند حتما باید هنگام نصب توسط نصاب ماهر و با تجربه در خودرو شما نصب شوند . مراکزی که دارای مجوز نیستند با معرفی محصولات بی کیفیت و یک نصب ضعیف باعث خواهند شد که شما از دزدگیر خود رضایت نداشته باشید. مراکز بسیاری در تهران و شهرستان ها موجود هستند که با سابقه بالای خود در زمینه دزدگیر اتومبیل  بهترین دزدگیر را با یک نصب عالی توسط نصاب حرفه ای دزدگیر  روی خودروی شما قرار میدهند. این مراکز از محصولات خود پشتیبانی کرده و به شما بابت دزدگیری که از آنها تهیه کرده اید خدمات پس از فروش میدهند. در این مراکز شما از کیفیت وچگونگی نصب دزدگیر روی خودرو خود اطلاعات دقیقی از نصاب دریافت میکنید. نصاب ها در این مراکز مجاز پاسخگوی سوالات شما در زمینه نصب دزدگیر اتومبیل هستند.با خرید از فروشگاه های مجاز شما از گارانتی و خدمات پس از فروش این مراکز بهره مند خواهید شد و در صورت بروز مشکل در دزدگیر خود نگران خدمات آن نخواهید بود. هرگز ریسک خرید یک دزدگیر به علت پایین بودن قیمت آن  و یا اجرت نصب پایین از یک مغازه یا فروشگاه غیر معتبر را قبول نکنید. بسیاری از این مراکز هیچگونه خدمات پس از فروشی به خریداران خود نمیدهند و در آینده در صورت بروز مشکل برای دزدگیرتان شما دچار سردرگمی خواهید شد.

بیشتر

دزدگیرهای اتومبیل 

( 127 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • دزدگیرهای تصویری

  دزدگیر تصویری چیست؟

  دزدگیر تصویری دزدگیری است که در صورت تحریک و باز شدن درب ها و یا وارد شدن ضربه به خودرو علاوه بر فعال شدن آژیر بر روی ریموت کنترل تصویری علامت نوع تحریک را نشان میدهد.

  مسافت برد ریموت کنترل دزدگیر تصویری چقدر است؟

  برد پیج دزدگیر تصویری معمولا در شرایط متعارف (کنار ساحل دریا بدون مانع) حدود یک کیلومتر میباشد ولی برد ریموت تا اتومبیل حدود 200 متر میباشد. برد پیج ریموت که اخطار های دزدگیر تصویری را اعلام میکند حدود 800 متر میباشد.

  برند های برتر دزدگیر های تصویری کدامند؟

  دزدگیر تصویری ماجیکار،دزدگیر تصویری چیرکار،دزدگیر تصویری کرنل،دزدگیر تصویری زنوتیک،دزدگیر تصویری چیتا،دزدگیر تصویری استیل میت،دزدگیر تصویری استیلاک،دزدگیر تصویری spy اس پی وای ،دزدگیر تصویری ماتریکس،دزدگیر تصویری هیوتای ،هاتای،دزدگیر تصویری PLC از برند های معمول که بسته به نیاز و سفارش وارد کننده میتواند با برند های دیگر از جمله برند های جعلی به بازار عرضه شود.

  قیمت دزدگیر تصویری:

  دزدگیر های تصویری نسبت به نوع قطعات و ساخت و جنس آنها دارای قیمت های متفاوتی میباشند قیمت دزدگیر تصویری نسبت به خودرو هم محاسبه میشوند.بطوری که معمولا دزدگیر تصویری ارزان قیمت بر روی خودرو ی ارزان قیمت و دزدگیر تصویری قیمت بالاتر برای اتمبیل های مدرن تر استفاده می شود.

  اولین و بهترین قدم بعد از خرید خودرو چیست؟

  بعد از خرید هر خودروی صفر یا خودروی کارکرده بهترین کار اقدام به خرید یک دزدگیر جهت حفاظت از آن می باشد.خواه جهت اتومبیل خود جای پارک داشته باشید خواه منزل شما دارای پارکینگ باشد .روزانه موارد بسیار زیادی از سرقت خودرو داخل پارکینگ گزارش میشود.سارقان در کمین خودروهایی با سطح ایمنی پایین هستند و عدم تجهیز خودرو شما به یک دزدگیر راه را برای سرقت خودروی شما هموار می سازد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی سارقان از شگردهای خاص و جدیدی جهت سرقت خودرو استفاده میکنند که حتی میتوانند خودروهایی با عنوان ضد سرقت را هم به آسانی به سرقت ببرند.خودروهایی مانند پراید و پژو از سطح ایمنی پایین تری نصبت به خودروهای ضدسرقت برخوردارند که در صورت عدم نصب دزدگیر به راحتی توسط سارقان حرفه ای قابل به سرقت رفتن میباشند. پس با نصب یک دزدگیر در اولین قدم دست سارقان را از به سرقت بردن خودروی خود کوتاه کنید.

  دزدگیر به تنهایی کافی نیست

  توصیه اکید میکنیم که به دزدگیر به تنهایی اکتفا نکنید و حتما از ردیاب خودرو برای تکمیل کار استفاده فرمایید جون سارقان خودرو به سرعت دزدگیر خودرو را باز میکنند به ویژه دزدگیر های فابریک که در نمایندگی فروش خودرو و با سوکت فابریک نصب شده و محل نصب دزدگیر خودرو مشخص است. شما میتوانید از بخش ردیاب خودرو نیز دیدن فرمایید.

  دزدگیر ساده یا تصویری

  دزدگیر ساده بخریم یا تصویری؟

  این اولین سوالی است که هنگام خرید دزدگیر اتومبیل به ذهن هر فردی میرسد. حالا که قصد خرید دزدگیر اتومبیل برای ماشین خود داریم چه دزدگیری تهیه کنیم؟آیا یک دزدگیر ساده پاسخگوی نیازهای ما خواهد بود . تفاوت دزدگیر ساده و تصویری در چیست؟ آیا کارکردن با یک دزدگیر تصویر ی سخت وپیچیده است؟

  در پاسخ به سوالات بالا باید گفت که دزدگیرها در دو سبک ساده و تصویری طراحی و در بازار عرضه میشوند.دزدگیرهای ساده نصبت به دزدگیرهای تصویری از سطح ایمنی پایین تری برخوردار هستند اما این به معنی ناکارآمد بودن آنها نیست بلکه امروزه بسیاری از خودروها مجهز به این نوع دزدگیر بوده و به خوبی از خودرو در مقابل سرقت محافظت میکنند اما این دزدگیرهای تصویری هستند که با دراختیار گذاشتن آپشن هایی خاص سطح ایمنی خود را بالاتر برده اند.پس اگر توان خرید یک دزدگیر تصویری را ندارید نگران نباشید با نصب یک دزدگیر ساده هم شما می توانید به سطح مطلوبی از ایمنی روی خودروی خود برسید این دزدگیرها به علت قیمت پایین تری که دارند در بازار از استقبال بهتری برخوردار هستند و بسیاری از مالکان خودرو جهت حفاظت از خودرویشان از دزدگیر ساده استفاده میکنند و بسیار راضی هستند. قابلیت آژیر کشیدن دزدگیر هنگام باز شدن درب یا سوییچ توسط سارق و فلاشر زدن این دزدگیرها هنگام سرقت باعث میشود سارقان از نزدیک شدن به خودروی شما خودداری کنند. قابلیت هایی مانند قفل اتوماتیک دربها و شوک سنسور و چشم های آلتراسونیک از سایر قابلیت های دزدگیرهای ساده هستند.علاوه بر موارد ذکر شده این دزدگیرها قابلیت های بسیار دیگری دارند که در دفترچه راهنمای دزدگیر آورده شده است. شما هنگام خرید هر دزدگیر ساده می توانیید کاتالوگ یا دفترچه راهنمای دزدگیر را از فروشنده بخواهیید.

  اما اگر شما دنبال یک دزدگیر سطح بالاتر برای خودروی خودهستید دزدگیرهای تصویری بهترین گزینه هستند .برد بالاتر این دزدگیرها نصبت به دزدگیرهای ساده و نیز دوطرفه بودن این ریموت ها از مزایای این دزدگیرها هستند. صفحه نمایش lcd و بعضا صفحه تاچ روی ریموت تصویری این دستگاهها در هر زمان امکان مشاهده وضعیت ماشین تان را به شما خواهند داد.منوی پیشرفته این دستگاه به آسانی قابلیت دسترسی را دارد. نحوه کارکردن با دزدگیر های تصویری در دفترچه راهنمای کاربران آن وجود دارد . شما میتوانید دفترچه فارسی کار با دزدگیر تصویری را از فروشنده بخواهید. این دزدگیرها نصبت به دزدگیرهای ساده قیمتی بالاتر دارند که در ازای قابلیت های متمایزی که نصبت به دزدگیرهای ساده به شما خواهند داد این اختلاف قیمت ناچیز می باشد.

  مرکز مجاز فروش دزدگیر اتومبیل کجاست؟

  بعد از اینکه تصمیم به خرید دزدگیر اتومبیل گرفتید اولین گام این است که دزدگیر خود را از کجا تهیه نمایید. آیا هر مغازه یا فروشگاهی جهت تهیه دزدگیر برای اتومبیل مناسب می باشد. دزدگیر اتومبیل با کیفیت های بسیاری در بازار عرضه می شوند و توسط فروشندگان به شما معرفی میشوند در خرید دزدگیر همانند سایر کالا ها از مراکزی که سابقه طولانی در این زمینه دارند خرید بنمایید این مراکز علاوه بر این که محصولات بهتر را میشناسند خدمات بهتری نصبت به مراکز نو پا در اختیار شما قرار میدهند. دزدگیر های اتومبیل به جهت اینکه روی خودروی شما نصب میشوند حتما باید هنگام نصب توسط نصاب ماهر و با تجربه در خودرو شما نصب شوند . مراکزی که دارای مجوز نیستند با معرفی محصولات بی کیفیت و یک نصب ضعیف باعث خواهند شد که شما از دزدگیر خود رضایت نداشته باشید. مراکز بسیاری در تهران و شهرستان ها موجود هستند که با سابقه بالای خود در زمینه دزدگیر اتومبیل  بهترین دزدگیر را با یک نصب عالی توسط نصاب حرفه ای دزدگیر  روی خودروی شما قرار میدهند. این مراکز از محصولات خود پشتیبانی کرده و به شما بابت دزدگیری که از آنها تهیه کرده اید خدمات پس از فروش میدهند. در این مراکز شما از کیفیت وچگونگی نصب دزدگیر روی خودرو خود اطلاعات دقیقی از نصاب دریافت میکنید. نصاب ها در این مراکز مجاز پاسخگوی سوالات شما در زمینه نصب دزدگیر اتومبیل هستند.با خرید از فروشگاه های مجاز شما از گارانتی و خدمات پس از فروش این مراکز بهره مند خواهید شد و در صورت بروز مشکل در دزدگیر خود نگران خدمات آن نخواهید بود. هرگز ریسک خرید یک دزدگیر به علت پایین بودن قیمت آن  و یا اجرت نصب پایین از یک مغازه یا فروشگاه غیر معتبر را قبول نکنید. بسیاری از این مراکز هیچگونه خدمات پس از فروشی به خریداران خود نمیدهند و در آینده در صورت بروز مشکل برای دزدگیرتان شما دچار سردرگمی خواهید شد.

 • دزدگیرهای ساده

  بهترین برند دزدگیر ساده کدام است؟

  اگر این سوال را از افراد مختلفی سوال کنید پاسخ های متفاوتی در یافت خواهید کرد. علت این است که اولا هر فرد تجربه شخصی خود را در این باره به شما می گوید و دوم اینکه در هر زمان یک مارک دزدگیر نسبت به سایر دزدگیرها توانسته از محبوبیت برخوردار شود.

  به عنوان نمونه در سالهای گذشته دزدگیر هایی با ریموت کد فیکس و مارک سان وان SUNI و یا سیلیکون توانسته بودند از محبوبیت زیادی میان خریداران برخوردار شوند.اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دزدگیرهایی با مارک های دیگر توانستند در بازار جای این برند ها را بگیرند.

  چند سالی است که دزدگیرهایی با برند چیرکار , زنوتیک , استیلاک , چیتا  , استیل میت و یا هواتای و Chaircar و یا PLC توانسته اند گوی سبقت را از رقبای خود بربایند و با ارائه دزدگیرهای ساده با کیفیت و قیمت مناسب از محبوبیت برخوردار شوند.

  چه عواملی در قیمت یک دزدگیر ساده اتومبیل تاثیر دارند؟

  عواملی که در قیمت یک دزدگیر ساده تاثیر دارند بسیار زیاد هستند که در زیر به آنها اشاره خواهد شد. شما جهت خرید یک دزدگیر ارزان قیمت باید به موارد زیز توجه نمایید.

  1. تعداد ریموت کنترلهای روی هر دستگاه روی قیمت دزدگیر تاثیر زیادی دارد.
  2. برد ریموت کنترلها از عوامل موثر در قیمت هستند دزدگیرهایی با برد پایین تر ارزان قیمت تر هستند.
  3. داشتن خروجی شوک و چشمی یکی از موارد موثر در گران قیمت یا ارزان قیمت بودن یک دزدگیر هستند.
  4.  گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از موارد موثر در گران قیمت یا ارزان قیمت بودن یک دزدگیر هستند.
  5. مواردی مانند نصب پاور ویندوز یا صندوق پران باعث افزایش هزینه اجرت نصب دزدگیر اتومبیل خواهند شد.
  6. مارک و برند و کارخانه سازنده و یا سال تولید و کشور تولید کننده در قیمت دزدگیر ساده تاثیر بالایی دارد.دزدگیرهایی بدون مارک ارزان قیمت تر هستند.

  کیفیت بسته بندی و سیم کشی هم در قیمت دزدگیر تاثیر دارند.

  اجرت نصب دزدگیر اتومبیل ساده چقدر است؟

  در تعیین قیمت اجرت نصب دزدگیر اتومبیل عوامل زیادی موثر هستند که در زیر به بعضی از این موارد اشاره میکنیم.غالبا نصاب ها برای خود هزینه های متفاوتی برای نصب دارند که موارد زیر در تعیین قیمت توسط آنها تاثیر گذار است.به هر حال یک نصاب ماهر به علت دقت و ظرافت و سرعت عمل نصب خود اجرت بیشتری از شما طلب خواهد کرد.

  1. مدل خودرو شما در هزینه نصب دزدگیر می تواند تاثیر گذار باشد نصب دزدگیر روی بعضی خودروها مشکل تر است بنابر این هزینه نصب دزدگیر روی این خودرو ها بالاتر خواهد بود. خودروهای لوکس و مدل بالا جز این دسته هستند چون دارای حساسیت ویژه ای میباشند.
  2. نصب پاور ویندوز یا همان شیشه بالابر اجرت نصب توسط نصاب را افزایش میدهد.
  3. نصب خروجی صندوق پران باعث افزایش اجرت نصب دزدگیر ساده خواهد شد.
  4. کددهی ریموت های اضافه علاوه بر ریموت های فابریک بسته به نوع ریموت اضافه شده در اجرت نصب تاثیر دارد.
  5. نصب در محل کار یا منزل شما باعث افزایش قیمت اجرت نصب خواهد شد.
  6. استفاده از وسایل و لوازم جانبی احتمالی مثل چشم و پاورویندوز و دوربین دنده عقب روی اجرت نصب دزدگیر اتومبیل ساده شما تاثیر دارد که بهتر است قبل از نصب راجع به این مورد و کلیه موارد بالا صحبت های خود را با نصاب بنمایید
  7. فروشگاه تخصصی دزدگیر ماشین,فروش انواع دزدگیر ماشین,لیست قیمت جدید دزدگیر,دزدگیر های ساده,دزدگیر خوب وارزان قیمت,قیمت انواع دزدگیر,دزدگیر های ساده,دزدگیر فابریک,دزدگیر ارزان قیمت,دزدگیر خوب ساده

  کد دهی ریموت دزدگیر ساده 

  کددهی ریموت های دزدگیر یکی از اقدامات لازم جهت اتصال ریموت ها و رابط بین ریموت ها و کیت های اصلی میباشد و عمل کددهی را خودتان نیز میتوانید به راحتی انجام داده و از دستگاه استفاده نمایید.

  جهت مشاهده آموزش کد دهی ریموت دزدگیر های ساده و تصویری میتوانید به سایت نگهبان سیستم مراجعه نمایید و با رعایت تمامی نکات آموزشی به راحتی کددهی را انجام دهید. 

 • دزدگیرفابریک

  دزدگیر با سیم کشی فابریک,فروش دزدگیر فابریک,دزدگیر فابریک 206,دزدگیر فابریک 405,دزدگیر فابریک پراید,دزدگیر با سیم کشی فابریک,دزدگیر جهت نمایندگی ها,ایرانخودرو,سایپا,پارس خودرو,گروه بهمن,نصب دزدگیر فابریک,فروشگاه دزدگیر فابریک

 • نصب دزدگیر ماهواره ای

  نصب دزدگیر ماهواره ای فابریک خودرو

  دزدگیر ماهواره ای چیست؟

  دزدگیر ماهواره ای به سیستم حفاظتی ای گفته میشود که به وسیله ماهواره و سیمکارت داخل دزدگیر ، بتوان هر لحظه دزدگیر و اتومبیل را رصد کرد و ور صورت به سرقت رفتن ماشین بتوان با پیامک خودرو را خاموش و محل خودرو را از روی نقشه دید.

  دزدگیر های فابریک خودرو سازگار با سیستم خودروی شما طراحی شده اند و عملکرد برق اتومبیل را مختل نمی کنند

  نصب تخصصی دزدگیر اتومبیل برای اتومبیل های مدرن و جدید,نصب دزدگیر ماشین,قیمت دزدگیر ماشین,پیشرفته ترین دزدگیر ماشین,نصب دزدگیر اتومبیل,دزدگیر خودرو,پیشرفنه ترین سیستم حفاظتی خودرو,پیشرفته ترین دزدگیر اتومبیل,قیمت نصب انواع دزدگیر اتومبیل,قیمت جدید نصب دزدگیر,Car Alarm

  نصب دزدگیر ماهواره ای اتومبیل

  اولین کاری که برای نصاب دزدگیر اتومبیل شدن باید کرد این است که با ورودی و خروجی های یک دزدگیر خواه دزدگیر اتومبیل ساده  ویا دزدگیر اتومبیل تصویری آشنا شوید در دومین قدم باید با سیم کشی انواع خودروها آشنایی پیدا کنید در صورتی که در هر دوی این زمینه ها مهارت لازم را بدست بیاورید شما یک نصاب حرفه ای دزدگیر اتومبیل خواهید شد.

  برای شروع بهتر است از نصب دزدگیرهای ساده روی خودروهای معمول و رایج در کشور مثل پراید و پژو شروع کنید اگر شما بتوانید یک دزدگیر ساده استیل میت یا PLC یا هواتای را روی خورو پراید نصب کنید.به هیچ وجه قبل از کسب مهارت کافی و کمک گرفتن از یک نصاب ماهر اقدام به نصب روی یک خودرو نکنید در این سایت شما خواهید توانست از مطالب بسیار مفیدی که  در زمینه نصب دزدگیر اتومبیل توسط کارشناسان و نصاب های حرفه ای ارایه میشوند استفاده نمایید.از مواردی که می توانید به صورت رایگان در این سایت بیاموزید می توان به آشنایی با کلیه ورودی و خروجی های یک دزدگیر ساده و تصویری و نیز سیم بندی دزدگیر ها و نحوه کددهی ریموت دزدگیر و ساخت ریموت یدک و نکات کلیدی نصب دزدگیر روی خودرو ها و نیز نحوه عیب یابی دزدگیر اتومبیل اشاره کرد.

در صفحه

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

دزدگیر خانه دی وی آر مادون قرمز کلاسیک فابریک فایروال استندالون سوکت فابریک سیمکارتی 4net جدید کنترل پایه دوربین مداربسته مداربسته اینترنتی matrix cctv دزدگیر تصویری جی پی اس ماتریکس چشم لیزری ریموت کنترل خودرو پی ال سی laser GPS استیل میت ردیاب 4کانال پراید دزدگیر ماهواره ای بیم خطی دوربین مخفی زنوتیک ارزان قیمت چشم ارزان تصویری دستگاه حضور و غیاب دزدگیر ماجیکار نصب دید در شب ردیاب ماشین دزدگیر پژو دزدگیر آپارتمان chaircar دزدگیر پراید اعلام حریق N1 5500 ahd لیزر تعمیر اماکن پارادوکس ساده چیتا چیرکار دستگاه کنترل تردد قیمت دوربین مداربسته دزدگیر کلاسیک دوربین مداربسته چیرکار 206 classic دزدگیر ریموت تصویری ip دوربین مداربسته دزدگیر اتومبیل دزدگیر منزل ردیاب خودرو سوکت بیسیم چشم خطی میکروفون پک دوربین مدار بسته پارکینگ ریموت دیجیتال دزدگیر اماکن پژو آژیر فک چشمی خرید چشم دزدگیر اماکن همکار تله ماتیکس DVR tracker ردیاب فابریک ترکر هارد دیتکتور فروشگاه رله هاوال پک دوربین مداربسته نصب دوربین مداربسته کنترلر مجیکار تلفن کننده beam sensor بک سنسور سایلکس سنسور قیمت GPS ردیاب موتور فروش ماجیکار plc سامسونگ sony MAGICAR لیزری ردیاب آهنربایی silex پیشرفته خرید ریموت