خدمات نصب و تعمیر

          تعمیرات و خدمات سیستم های حفاظتی و امنیتی

در واحد تعمیراتی شرکت نگهبان سیستم،خدمات تعمیر انواع سیسستم های حفاظتی توسط تعمیرکاران با تجربه ما انجام میشود.

تعمیر دزدگیر اماکن

برای اینکه بتوانید یک مجموعه ای از دزدگیر اماکن خوب و مطمئن داشته باشید جدا از خرید یک دستگاه دزدگیر،تجهیزات دیگری نیز لازم است که باید برای داشتن یک سیستم مطمئن ...

          تعمیرات و خدمات سیستم های حفاظتی و امنیتی

در واحد تعمیراتی شرکت نگهبان سیستم،خدمات تعمیر انواع سیسستم های حفاظتی توسط تعمیرکاران با تجربه ما انجام میشود.

تعمیر دزدگیر اماکن

برای اینکه بتوانید یک مجموعه ای از دزدگیر اماکن خوب و مطمئن داشته باشید جدا از خرید یک دستگاه دزدگیر،تجهیزات دیگری نیز لازم است که باید برای داشتن یک سیستم مطمئن تهیه نمایید،مانند سنسور ها،مگنت ها،ریموت ها،تلفن کننده و ... که ممکن است به هردلیلی هرکدام از این تجهیزات دچار اختلال شوند و در روند کار دستگاه دزدگیر نیز اختلال ایجاد کنند که باید توسط تعمیرکار تعمیر شود.

دستگاه دزدگیر اماکن اصلی ترین جزء یک سیستم دزدگیر میباشد که تمامی اطلاعات و فرکانس ها را از سنسورها،ریموت ها و اجزای دیگر دریافت کرده و پردازش میکند و با اعلان های به موقع سیستم را فعال و آژیر را به صدا درمیاورد که دلایل مختلفی مانند منبع تغذیه نامناسب و دارای اختلال میتواند دستگاه را دچار اختلالات نرم افزاری کند و دستگاه نتواند اطلاعات را به درستی و بادقت پردازش کند بنابراین دستگاه هرچه زودتر باید در دست تعمیر قرارگیرد و بررسی شود.

تعمیر چشمی دزدگیر اماکن 

یکی از تجهیزات بسیار  مهم در سیستم دزدگیر اماکن،چشمی های دزدگیر میباشند که کار اصلی و اساسی دزدگیر را برعهده داردکه خراب شدن یا بروز مشکل دراین سنسورها میتواند روند کار دزدگیر را مختل کند،وظیفه چشمی ها تشخیص سوژه توسط سنسورهای دخلی میباشد که با خراب شدن این سنسورها،قدرت تشخیص چشمی ها نیز پایین میاید و در دریافت و پردازش اطلاعات دچار اشتباه میشود بنابراین باید هرچه زودتر اقدام به تعمیر چشمی ها کنید.

تعمیر ریموت دزدگیر اماکن 

دزدگیرهای اماکن براساس انواع مختلف خود علاوه بر دارا بودن نرم افزار مخصوص دارای ریموت مخصوص نیز میباشند که بتوانید دستگاه را کنترل کنید.

ریموت های دزدگیر نیز با دلایل مختلف مانند ضربه دیدن یا منبع باتری نامناسب ممکن است دچار مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری شوند که باید توسط تمعیرکار بررسی و تعمیر شود.

تعمیر انواع دزدگیرهای اماکن و همچنین تجهیزات دزدگیر اماکن در شرکت نگهبان سیستم توسط تعمیرکاران باتجربه ما انجام میشود.

عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته

 

دوربین های مداربسته از جمله تجهیزات مهم و اساسی جهت ایجاد امنیت اماکن مسکونی،صنعتی،تجاری و... میباشد که با ویژگی های متنوعی که دارند میتوانند یک محیط بزرگ امنیتی را برای شما به وجود بیاورند.مهمترین اجزای یک پک دوربین مداربسته،دوربین ها و دستگاه های DVR  و NVR میباشد که تجهیزات اصلی یک سیستم دوربین را تشکیل میدهند.

دوربین های مداربسته در موارد مختلفی اگر به درستی مراقبت نشوند ممکن است دچار اختلالاتی شوند و در روند کار دوربین ها ایجاد مشکل کنند.

اختلالات دستگاه DVR و NVR

دستگاه های ضبط کننده دی وی آر و ان وی آر با کمک هارد،تمامی اطلاعات ثبت شده توسط دوربیبن هارا دریافت کرده،ذخیره کرده و برای شما به نمایش درمیاورد.

این دستگاه ها تجهیزات حساسی هستند که ممکن است به دلیل عدم استفاده درست و یا منبع برق ناسالم و پرنوسان دچار اختلالات مختلفی شوند که میتواند از سوی پورت های ورودی دستگاه،آداپتور دستگاه،هارد دستگاه و ... باشد که به طور مستقیم برروی عملکرد دوربین ها تاثیر میگذارد.

عدم ضبط تصاویر دوربین ها،عدم نمایش مناسب و صحیح تصاویر،عدم اتصال به شبکه از این قبیل مشکلات است که میتواند برای دوربین مداربسته رخ دهد که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

اختلالات دوربین مداربسته 

دوربین های مداربسته اصلی ترین کار را در یک سیستم دوربین مداربسته انجام میدهد که ثبت اطلاعات و تصاویر میباشد.

طبیعتا ثبت تصاویر توسط دوربین ها باید با بهترین کیفیت،با وضوح بالا ثبت و ذخیره شود تا مشکلی برای بازبینی تصاویر نباشد و بتوانید تمامی جزئیات فیلم هارا بررسی نمایید.

عدم استفاده درست و صحیح از دوربین ها میتواند سبب اختلالاتی در دوربین ها شود و روند ثبت تصاویر را دچار مشکل کنند.

مات یا تار شدن تصاویر 

دوربین های مداربسته با گذشت زمان و شرایط محیطی مختلف و همچنین عدم رسیدگی مناسب ممکن از دچار یکسری اختلالات سخت افزاری شوند و از تنظیم خارج شوند که باعث تار شدن تصاویر میشود و نمیتوانید تصاویر را به طور واضح دریافت کنید بنابراین باید دوربین مجدد توسط تعمیرکار متخصص به طور دقیق تنظیم شود و کیفیت تصویر بازگردد.

همچنین ایجاد نویز در تصاویر دوربین نیز میتواند به دلیل خراب شدن پورت BNC،خرابی آداپتور و یا اختلالات و نوسانات برقی باشد که حتما باید بررسی و تعمیر شود.

اختلال در لنز دوربین های مداربسته

یکی از عامل هایی که میتواند تاثیر مستقیم و مخربی برروی لنز دوربین ها بگذارد قرارگرفتن گرد و غبار برروی دوربین ها و عدم رسیدگی به آنها میباشد که با گذر زمان میتواند اختلالات سخت افزاری جدی برای دوربین ها به وجود بیاورد و همچنین برخورد یا ایجاد ضربه به دوربین ها میتواند لنز و برد دستگاه را درگیر کند و حتی باعث سوختن آن شود.لنز دستگاه درصورت بروز مشکل باید بررسی و تنظیم شود.

سوختن دوربین مداربسته 

عوامل مهمی هستند که اگر به آنها توجه نشود ممکن است باعث سوختن دوربیبن های مداربسته شود و تاثیرات زیانباری را به همراه داشته باشد.

حتما باید جریانات برق مناسبی برقرار باشد و منبع برق دوربین ها دارای نوسانات زیاد نباشد زیرا باعث سوختن دوربین های مدابرسته یا حتی تجهیزات دیگر میشود و همچنین قطع و وصل شدن های مکرر برق نیز میتواند تاثیر مخربی برروی دوربین ها داشته باشد.

دوربین های مداربسته نیز مانند بسیاری از تجهیزات برقی و الکتونیکی دیگر ممکن است دچار اختلالات مختلفی شوند که یکی از آنها وارد شدن ضربه به دوربین ها میباشد که به طور مستقیم برروی سخت افزار دوربین ها تاثیر گذاشته و حتی میتواند باعث سوختن برد دستگاه شود و باید برد دستگاه توسط تعمیرکار،تعمیر و یا تعویض شود.

استفاده از دستگاه های UPS نیز میتواند یک انتخاب موثر جهت سلامت دوربین ها جهت جلوگیری از سوختن دوربین ها باشد.همچنین واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم تعمیرات تخصصی UPS را نیز به طور حرفه ای انجام میدهد. 

در واحد تحمیرات شرکت ما تمامی خدمات تعمیری دوربین های مداربسته،دستگاه های DVR و NVR و دیگر تجهیزات دوربین مداربسته را به طور حرفه ای و توسط بهترین تکنسین ها انجام میشود.

تعمیر انواع ردیاب خودرو 

ردیاب های آهنربایی و ردیاب های فابریک خودرو امروزه یکی از تجهیزات بسیار پرطرفدار و کاربردی جهت حفظ امنیت خودرو یا موتورسیکلت ها میباشد که با ویژگی های گسترده ای که دارند یک فضای امنیتی گسترده و مطمئن برای خودرو ها ایجاد میکنند که همانند تمامی تجهیزات الکترونیکی دچار تغیرات هستند و به هردلیلی ممکن است دچار اختلال های نرم افزاری و سخت افزاری شوند.هرچه در نگهداری از ردیاب ها توجه بیشتری کنید،طبیعتا دستگاه دچار مشکل نمیشود.

دستگاه ردیاب شارژ نمیشود

ردیاب های آهنربایی،ردیاب هایی هستند که همانند یک گوشی موبایل دارای باتری میباشند و براساس مدل دستگاه هر چند وقت یکبار نیاز به شارژ شدن دارند

بنابراین یکی از مشکلاتی که ممکن است برای ردیاب ها رخ دهد شارژ نشدن دستگاه میباشد دقیقا همانند یک گوشی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

دستگاه خاموش میشود 

دستگاه های ردیاب ممکن از به دلایل مختلفی مانند آسیب فیزیکی و یا شرایط نامناسب دچار اخلالات جدی شوند مانند روشن نشدن دستگاه.حتی ممکن است دستگاه شارژ شود ولی روشن نشود،که باید تعمیرکار به صورت دقیق و حرفه ای دستگاه را برسی نماید.

اختلال در شنود دستگاه 

ردیاب های آهنربایی چیرکار ردیاب های بسیار مقاومی هستند و همچنین بدنه بسیار مقاومی دارند و بدنه دستگاه ضدآب میباشد،ولی به دلیل داشتن میکروفون صدا,ضدآب بودن دستگاه به این معنی نیست که اگر آب وارد میکروفون دستگاه شود اتفاقی نیافتد زیرا که کلا میکروفون های داخلی جزء حساسی از دستگاه ها هستند که باید به درستی از آنها مراقبت کرد و ممکن است به دلایلی دچار اختلال شوند و نتوانید صدای محیط را شود کنید بنابراین باید بررسی و تعمیر شود.

در شرکت نگهبان سیستم علاوه بر تعمیر انواع ردیاب های آهنربایی و فابریک خودرو و موتورسیکلت توسط تکنسین های باتجربه ما،نصب انواع ردیاب های فابریک نیز توسط نصابان حرفه ای شرکت نگهبان سیستم انجام میشود.

بیشتر

خدمات نصب و تعمیر 

( 27 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • تعمیر دزدگیر اتومبیل

  تعمیر دزدگیر خودرو

  خدمات ارایه شده در این بخش شامل تعمیر کیت مرکزی دزدگیر خودرو و تعمیر ریموت کنترل ساده و تعمیر ریموت کنترل تصویری دزدگیر اتومبیل و تعمیر شوک سنسور و تعمیر چشم التراسونیک و کارکال و آنتن و ....است.

  در این مرکز خدماتی مانند کددهی ریموت کنترل ساده و تصویری به دستگاه مرکزی دزدگیر انجام میشود. همچنین در این واحد ساخت ریموت یدک ساده و تصویری و تعریف ریموت کنترل جدید اضافه به دستگاه دزدگیر مرکزی خودرو انجام می شود.

  خدماتی همچون تعویض lcd ریموت کنترل تصویری و نیز تعویض قاب ریموت کنترل ساده و تصویری ماشینی نیز انجام می شود.

 • تعمیر دوربین مداربسته و DVR

  تعمیر انواع دوربین مداربسته 

  تعمیر DVR و NVR

  در واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم خدمات تعمیر دوربین مداربسته و DVR و NVR ارائه میشود.

  در صورت بروز هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری برای دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR و NVR خود می توانید با کارشناسان این واحد تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید و در صورت لزوم دستگاه خود را جهت تعمیر به شرکت ارسال نمایید.

  انواع خدمات در واحد خدماتی شرکت نگهبان سیستم

   

  عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته 

  دوربین های مداربسته از مهمترین و لازم ترین تجهیزات امنیتی اماکن مسکونی،تجاری،صنعتی و... به شمار میروند تا بتوان از تمامی رخداد ها و اتفاقات محل کار یا منزل مطلع باشید.لزوما هنگام خرید دوربین مداربسته مطمئن،تجهیزات دیگری مانند دستگاه های ضیط کننده(DVR و NVR)،دستگاه یو پی اس،کابل و... هستند که باید جهت داشن یک سیستم عالی و مطمئن تهیه کنید.

  دوربین های مداربسته با توجه به شرایط محیطی و نگهداری درهر زمانی ممکن است دچار اختلالاتی شوند و روند کار دوربین هارا مختل کند مانند قطعی کابل ها،اختلال و مشکل در لنز دوربین ها،پیکسلی شدن تصاویر دوربین،تار شدن تصاویر و ... که شما باید جهت رفع مشکل زودتر اقدام به تعمیر آنها کنید.

  شرکت نگهبان سیستم علاوه بر فروش و توضیع پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی،تعمیر تخصصی انواع سیستم های حفاظتی را نیز انجام میدهد.

  نصب و تعمیر دوربین مداربسته

   دوربین‌های مداربسته یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش امنیت منزل، محل کار یا هر مکان دیگر است. نصب دوربین‌های مداربسته می‌تواند به شما کمک کند تا مکان خود را تحت نظر داشته باشید و در صورت لزوم واکنش مناسب نشان دهید. 

  مراحل نصب دوربین‌های مداربسته:

  1. انتخاب دوربین مناسب: بر اساس نیازهای خود و محیط مورد نظر، دوربین‌هایی که دارای ویژگی‌های مناسب برای شما هستند را انتخاب کنید.

  2. انتخاب محل مناسب برای نصب: مکان‌های استراتژیکی مانند دروازه‌ها، نقاط ورودی، پارکینگ و ... را بررسی کنید.

  3. نصب و اتصالات: زمانی که میخواهید دوربین‌ها را به دستگاه  ضبط و منبع برق متصل کنید، بهتر است از یک تکنسین متخصص برای این کار استفاده کنید.

  4. ضبط و مشاهده تصاویر: برای اتصال به دوربین از راه دور، برنامه‌های مخصوص یا ضبط‌کننده‌های دیجیتال مورد نیاز است.

  5. تنظیمات و آزمایش: پس از نصب، تنظیمات را بررسی کنید و مطمئن شوید که دوربین به درستی کار می‌کند.

   نکات مهم:

  - اطمینان حاصل کنید که قوانین مربوط به حریم خصوصی و دیگر مقررات منطقه رعایت شود.

  - بهتر است از دوربین‌های با کیفیت و قابلیت‌های مناسب استفاده کنید تا تصاویر با کیفیت به دست شما برسد.

  - ضبط تصاویر به صورت مداوم یا بر اساس زمان‌بندی مشخص، اطمینان شما را افزایش می‌دهد.

  با رعایت مراحل و نکات مطرح شده، می‌توانید دوربین‌های مداربسته را به درستی نصب کرده و از مزایای آنها بهره‌مند شوید. درصورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، خوشحال می‌شوم به شما کمک کنم.

  در شرکت نگهبان سیستم علاوه بر تعمیرات انواع سیستم های حفاظتی و دوربین ها،نصب دوبین مداربسته نیز توسط نصابان ماهر و باتجربه انجام میشود.

  تعمیر دستگاه DVR و NVR

   

  دستگاه های ضبط کننده تصاویر  DVR یا NVR از مهمترین تجهیزات و اقلام دوربین های مداربسته به شمار میروند و اگر نباشد به گونه ای هیچ فعالیتی انجام نشده و هیچ فایلی بدون این دستگاه ها ذخیره نمیشود.

  دستگاه های ضبط کننده دوربین مداربسته با استفاده از یک هارد که داخل دستگاه قرارمیگیرد تمامی فعالیت ها و اطلاعات دوربین هارا درخود دخیره میکند تا بتوانید تصاویر یا فیلم دوربین هارا هرزمانی که خواستید بازبینی کنید و دراختیار داشته باشید بنابراین اصلی ترین وظیفه را در یک سیستم دوربین مداربسته دارا میباشد.

  این دستگاه ها نیز ممکن است به هردلایلی دچار اختلالاتی شوند و روند کار را نیز دچار اختلال کنند که این اختلال ممکن است یک مشکل سخت افزاری باشد و اختلالاتی مانند:

  خراب شدن هارد دستگاه

  هارد دستگاه یک مطلقه بسیار حساس و آسیب پذیر میباشد بنابراین به هردلیلی ممکن است دچار اختلال در کابل هارد ها و پورت های ورودی آن و ... به وجود بی آید و حتی ممکن دستگاه نتواند هارد را بخواند و تصاویر را به نمایش دهد.

  بروز مشکل در نمایش تصاویر

  یکی دیگر از اختلالات دستگاه ها که ممکن است رخ دهد عدم نمایش درست و واضح تصاویر و اطلاعات میباشد که ممکن است تصاویر شما تار،پیکسلی و یا شطرنجی شود و کیفیت تصاویر را پایین بیاورد و نتوانید فایل های ذخیره شده را به درستی دریافت نمایید.

  بروز مشکلات صدا 

  دستگاه های ضبط کننده تصاویر دارای پورت ها و ورودی های مختلفی هستند که هرکدام مختص به یک ویژگی میباشد مانند پورت صدا که با اتصال میکروفون صدا میتوانید تمامی صداهای محیط را همراه با تصاویر دریافت و ذخیره نماییدو در مواردی به دلیل اختلال ممکن است نتوانید صدای ضبط شده را همراه با تصاویر دریافت کنید که باید بررسی شود.

  همچنین دستگاه های DVR و NVR شامل پورت های ورودی دوربین ها،سوئیچ ها و ... میباشد که ممکن است دچار مشکل شوند.

  پرش تصاویر دوربین مداربسته

  یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای دوربین های مداربسته رخ دهد بروز مشکلات تصاویر میباشد مانند پرش تصویر که باعث میشود نتوانید به درستی تصاویر را بازبینی نمایید و با قطع و وصل شدن تصویر مواجه شوید.همچنین از قبیل این مشکلات میتوان به وجود نویز در تصاویر نیز اشاره کرد و یا همچنین ایجاد لرزش در تصاویر که هرکدام از این موارد به دلیل عدم نگهداری مناسب و یا شرایط نگهداری دوربین ها ممکن است رخ دهد که باید بررسی شود.

  همچنین در مواردی نیز ممکن به دلیل نامنظم شدن تنظیمات دوربین،تصاویر به صورت مات و یا تار دربیاید که باید توسط تعمیرکار تنظیم شود.

  قطع شدن دوربین مداربسته 

  دوربین های مداربسته مانند خیلی از لولزم و تجهیزات دیگر جزء مواردی قرارمیگیرند که بسیار حساس هستند و در نگهداری آنها باید دقت داشته باشیم بنابراین موارد بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است باعث ایجاد اختلال در دوربین ها و حتی باعث قطع شدن دوربین ها شود،مواردی مانند بروز مشکل در منبع تغذیه و یا آداپتور،بروز مشکل در لنز دوربین ها،قطع شدن سیم ها و حتی سوختن دوربین ها شود.

  آداپتور و یا منبع تغذیه دوربین ها ممکن است به دلیل برق رسانی ضعیف و

  پر ارتعاش دچار مشکل شوند و همین امر باعث قطع شدن و یا اختلال در دوربین ها شود. 

  مواردی که باعث سوختن دوربین مداربسته میشود:

  دوربین های مداربسته نیز مانند تمامی تجهیزاتی که از منبع برق تغذیه میکنند ممکن است دچار مشکل و یا حتی دچار سوختن دوربین ها شود،یکی از این موارد قطع شدن های زیاد و پرتکرار برق و نوسانات برق میباشد که در این نوسانات به دلیل عدم برق رسانی درست و مناسب دچار اتصال و سوختن دستگاه میشود.

  جهت بهره بری بیشتر و مراقبت بیشتر نیز میتوانید از UPS جهت اتصال دوربین ها و دستگاه ها استفاده نمایید و همچنین واحد خدمات شرکت ما خدمات تعمیر UPS  را نیز انجام میدهد. خرید یو پی اس UPS 

  سوختن دوربین های مداربسته در مواردی به دلیل به کارگیری و استفاده از آداپتورهای نامناسب و غیر استاندارد اتفاق می افتد که باعث اختلال در جریان برق دوربین ها و سوختن دوربین میشود.

  یکی دیگر از دلایلی که میتواند منجر به سوختن و از کار افتادن دوربین های مداربسته شوند آسیب های فیزیکی و ضربه خوردن دوبین هاست که میتواند از لحاظ سخت افزاری مشکلاتی را برای دوربین ایجاد کند.

  یکی از اختلالاتی که ممکن است در دوربین های مداربسته رخ دهد مختص دوربین هایی است که قابلیت دید در شب دارند.

  برای دوربین هایی که قابلیت دید در شب را دارا میباشند ال ای دی هایی طراحی شده است که در شب بتواند با کیفیت مناسب تصاویر را ثبت و ذخیره کنند بنابراین نسبت به روز انرژی بیشتری مصرف میکند که ممکن است به دلیل برق رسانی نا مناسب و یا بروز مشکل برای ال ای دی ها دوربین نتواند در شب به درستی عمل کند بنابراین باید اقدام به تعمیر آن کنید.

  دستگاه ضبطی که شما از آن به عنوان ضبط تصاویر و فیلم ها استفاده میکنید ممکن است پس از مدتی نتواند هارد دستگاه را به درستی شناسایی کند و متصل شود بنابراین ارتباط بین دستگاه و هارد قطع میشود که این موارد اغلب به دلیل خراب شدن پاور،پورت دستگاه و ... خواهد بود که باید بررسی شود و تمامی خدمات و تعمیرات مربوطه نیز در شرکت نگهبان سیستم انجام میشود.

  یکی از مراقبت های لازم جهت مراقبت از دوربین های مداربسته جلوگیری از نشستن گرد و غبار برروی آنها میباشد.در لوازم و تجهیزات برقی گرد و خاک یک عامل بسیار تاثیرگذار است که میتواند عملکرد دستگاه را مختل کند و همچنین سبب بروز مشکلات سخت افزاری برای دوربین ها شود.

  یکی از مشکلات رایج دوربین هایی که قابلیت چرخش عمودی و افقی را دارند بروز اختلال در عملکرد آنهاست که باعث میشود دوربین نتواند به درستی عمل کند و عملکرد چرخشی آن مختل میشود که باید توسط تعمیرکار متخصص تنظیم شود.

  در واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم تمامی خدمات تعمیری دوربین های ثابت و چرخچی توسط متخصصین با تجربه انجام میشود.

  یکی از مشکلاتی رایجی که برای دوربین های مداربسته و دستگاه های DVR و NVR رخ میدهد ریست شدن ناگهانی دوربین ها میباشد که در اکثر مواقع به دلیل خراب شدن فن دستگاه،آداپتور و یا هارد دستگاه میباشد که باید هرکدام به صورت جداگونه توسط تعمیرکار بررسی شود.

  هزینه تعمیر دوربین مداربسته 

  تعمیر تمامی تجهیزات حفاظتی به خصوص دوربین ها نیاز به افراد متخصص دارد تا بتوان به طور کلی مشکلاتی که برای دوربین ها یا تجهیزات آن به وجود میاید را برطرف کرد.

  تعمیر دوربین های مداربسته یا تجهیزات آن هزینه مشخص و یا از پیش تعیین شده ای ندارد،زمانی که دستگاه تحویل ما داده شود متخصصان ما دستگاه را بررسی میکنند و هزینه تعمیر را اعمال میکنند بنابراین بستگی به مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده دارد.اگر مشکل دستگاه شما جدی نباشد طبیعتا هزینه بالایی نخواهد داشت ولی ابتدا توسط واحد تعمیرات بررسی های لازم انجام میشود.

 • تعمیر دزدگیر اماکن

  تعمیر دزدگیر اماکن

  تمام دزدگیرهای اماکن و تلفن کننده ها و سنسورهای مرتبط با آن نیاز به تعمیر و سرویس های دوره ای دارند تا در صورت بروز سرقت به درستی عمل کنند.

  در صورتیکه دزدگیر اماکن و تلفن کننده شما دچار مشکل شده است یا نیاز به سرویس و بازبینی دوره ای دارد در این مرکز خدمات تعمیر و سرویس دزدگیر اماکن و تلفن کننده های باسیم و بی سیم و سنسورهای مربوط به آن انجام می شود.

  جهت دریافت مشاوره در زمینه تعمیر و بازبینی و خدمات مربوط به سیستم حفاظتی منزل و محل کار خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 • تعمیر GPS

   تعمیر GPS

  تعمیر ردیاب

  مرکز تخصصی تعمیرات انواع ردیاب و GPS خودرو 

  در صورتیکه جی پی اس شما دچار مشکل شده است و موقعیت یابی انجام نمی دهد یا در سایر کارکردهای آن مانند شنود و اعلام هشدارها و .... مشکلی پیش آمده است قبل از تعویض آن می توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس گرفته و با عنوان کردن ایراد ردیاب خود جهت عیب یابی و تعمیر آن مشاوره دریافت نموده و اقدام به رفع عیب ردیاب خود نمایید.

  ردیاب های آهنربایی و ردیاب های فابریک امروزه یکی از اساسی ترین تجهیزات حفاظتی خودروها و مورسیکلت ها به شمار میرود که تا حد بسیار زیادی امنیت خودروی شمارا تضمین میکنند و با قابلیت هایی که دارند دسترسی سارقان را به خودروی شما محدود میکنند.اما ردیاب ها نیز مانند تمامی وسایل الکترونیک و حفاظتی ممکن است به دلایلی دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند که باید توسط تعمیرکار بررسی و حل شود.

  در واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم تمامی خدمات تعمیری ردیاب ها آهنربایی و ردیاب های فابریک را توسط تعمیرکار متخصص انجام میشود.

  تعمیر ردیاب خودرو 

  ردیاب های فابریک خودرو،ردیاب هایی هستند که با استفاده از سیم به برق خودرو متصل میشوند و دارای قابلیت های مختلفی مانند شنود،هشدار بازشدن درب،هشدار لرزش،سنسورهای مختلف و ... هستند که با گذشت زمان به دلایل مختلف ممکن است دچار اختلالاتی شوند و در روند کار ردیاب مشکل ایجاد کنند  بنابراین باید هرچه زودتر مشکل بررسی و برطرف شود.

  شارژ نشدن دستگاه

  یکی از ویژگی های ردیاب های آهنربایی این است که همانند تلفن همراه دارای باتری داخلی میباشند و باید پس از مدتی شارژ شوند تا بتوانند عمل ردیابی را انجام دهند بنابراین به هر دلیلی ممکن است دستگاه شارژ دریافت نکند و شارژ نشود که میتواند مشکل از پورت شارژ دستگاه یا باتری ردیاب باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

  روشن نشدن دستگاه 

  یکی از اختلالات که ممکن است برای ردیاب های آهنربایی رخ دهد روشن نشدن دستگاه میباشد که ممکن است به دلیل اختلالات نرم افزاری یا سخت افزاری باشد و حتی ممکن است دستگاه شارژ شود ولی روشن نشود که باید هرچه زودتر اقدام به تعمیر ردیاب کنید.

 • خدمات نصب و سرویس

  قیمت تعرفه نصب و سرویس دزدگیر و دوربین مدارسته 

در صفحه

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

سنسور دزدگیر ماجیکار دوربین مداربسته ردیاب فابریک دوربین مداربسته چیرکار مداربسته اعلام حریق تله ماتیکس دزدگیر کلاسیک استندالون پک دوربین مدار بسته قیمت دیجیتال N1 ردیاب موتور همکار GPS ماتریکس laser GPS هواتای پراید موبایل سوکت بک سنسور دید در شب فروشگاه پژو نصب دزدگیر پراید ردیاب ماشین دزدگیر پژو آژیر cctv دزدگیر آپارتمان ردیاب آهنربایی فک پیشرفته تعمیر دزدگیر اماکن چشم لیزری silex دزدگیر چشم خطی فابریک ریموت تصویری sony دی وی آر ساده ahd پک دوربین مداربسته 4net خرید رله لیزر پارادوکس بیم خطی دوربین هاوال چشم دزدگیر اماکن بیسیم مخفی مادون قرمز ترکر ماجیکار دزدگیر اتومبیل ردیاب جدید کنترلر نصب دوربین مداربسته هارد چیرکار تصویری کنترل جی پی اس سایلکس 5500 سیمکارتی 206 ریموت کنترل مجیکار ip دزدگیر منزل plc میکروفون چشمی DVR خرید ریموت دستگاه حضور و غیاب دزدگیر ماهواره ای ریموت استیل میت اینترنتی matrix 4کانال beam sensor قیمت دوربین مداربسته ارزان قیمت خودرو لیزری زنوتیک دزدگیر تصویری دیتکتور سامسونگ classic پایه دوربین مداربسته chaircar فایروال کلاسیک سوکت فابریک اماکن دستگاه کنترل تردد تلفن کننده چیتا ارزان چشم پی ال سی tracker پارکینگ MAGICAR فروش