تعمیر دوربین مداربسته و DVR

تعمیر انواع دوربین مداربسته 

تعمیر DVR و NVR

در واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم خدمات تعمیر دوربین مداربسته و DVR و NVR ارائه میشود.

در صورت بروز هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری برای دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR و NVR خود می توانید با کارشناسان این واحد تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید و در صورت لزوم دستگاه خود را جهت تعمیر به شرکت ارسال ...

تعمیر انواع دوربین مداربسته 

تعمیر DVR و NVR

در واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم خدمات تعمیر دوربین مداربسته و DVR و NVR ارائه میشود.

در صورت بروز هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری برای دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR و NVR خود می توانید با کارشناسان این واحد تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید و در صورت لزوم دستگاه خود را جهت تعمیر به شرکت ارسال نمایید.

انواع خدمات در واحد خدماتی شرکت نگهبان سیستم

 

عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته 

دوربین های مداربسته از مهمترین و لازم ترین تجهیزات امنیتی اماکن مسکونی،تجاری،صنعتی و... به شمار میروند تا بتوان از تمامی رخداد ها و اتفاقات محل کار یا منزل مطلع باشید.لزوما هنگام خرید دوربین مداربسته مطمئن،تجهیزات دیگری مانند دستگاه های ضیط کننده(DVR و NVR)،دستگاه یو پی اس،کابل و... هستند که باید جهت داشن یک سیستم عالی و مطمئن تهیه کنید.

دوربین های مداربسته با توجه به شرایط محیطی و نگهداری درهر زمانی ممکن است دچار اختلالاتی شوند و روند کار دوربین هارا مختل کند مانند قطعی کابل ها،اختلال و مشکل در لنز دوربین ها،پیکسلی شدن تصاویر دوربین،تار شدن تصاویر و ... که شما باید جهت رفع مشکل زودتر اقدام به تعمیر آنها کنید.

شرکت نگهبان سیستم علاوه بر فروش و توضیع پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی،تعمیر تخصصی انواع سیستم های حفاظتی را نیز انجام میدهد.

نصب و تعمیر دوربین مداربسته

 دوربین‌های مداربسته یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش امنیت منزل، محل کار یا هر مکان دیگر است. نصب دوربین‌های مداربسته می‌تواند به شما کمک کند تا مکان خود را تحت نظر داشته باشید و در صورت لزوم واکنش مناسب نشان دهید. 

مراحل نصب دوربین‌های مداربسته:

1. انتخاب دوربین مناسب: بر اساس نیازهای خود و محیط مورد نظر، دوربین‌هایی که دارای ویژگی‌های مناسب برای شما هستند را انتخاب کنید.

2. انتخاب محل مناسب برای نصب: مکان‌های استراتژیکی مانند دروازه‌ها، نقاط ورودی، پارکینگ و ... را بررسی کنید.

3. نصب و اتصالات: زمانی که میخواهید دوربین‌ها را به دستگاه  ضبط و منبع برق متصل کنید، بهتر است از یک تکنسین متخصص برای این کار استفاده کنید.

4. ضبط و مشاهده تصاویر: برای اتصال به دوربین از راه دور، برنامه‌های مخصوص یا ضبط‌کننده‌های دیجیتال مورد نیاز است.

5. تنظیمات و آزمایش: پس از نصب، تنظیمات را بررسی کنید و مطمئن شوید که دوربین به درستی کار می‌کند.

 نکات مهم:

- اطمینان حاصل کنید که قوانین مربوط به حریم خصوصی و دیگر مقررات منطقه رعایت شود.

- بهتر است از دوربین‌های با کیفیت و قابلیت‌های مناسب استفاده کنید تا تصاویر با کیفیت به دست شما برسد.

- ضبط تصاویر به صورت مداوم یا بر اساس زمان‌بندی مشخص، اطمینان شما را افزایش می‌دهد.

با رعایت مراحل و نکات مطرح شده، می‌توانید دوربین‌های مداربسته را به درستی نصب کرده و از مزایای آنها بهره‌مند شوید. درصورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، خوشحال می‌شوم به شما کمک کنم.

در شرکت نگهبان سیستم علاوه بر تعمیرات انواع سیستم های حفاظتی و دوربین ها،نصب دوبین مداربسته نیز توسط نصابان ماهر و باتجربه انجام میشود.

تعمیر دستگاه DVR و NVR

 

دستگاه های ضبط کننده تصاویر  DVR یا NVR از مهمترین تجهیزات و اقلام دوربین های مداربسته به شمار میروند و اگر نباشد به گونه ای هیچ فعالیتی انجام نشده و هیچ فایلی بدون این دستگاه ها ذخیره نمیشود.

دستگاه های ضبط کننده دوربین مداربسته با استفاده از یک هارد که داخل دستگاه قرارمیگیرد تمامی فعالیت ها و اطلاعات دوربین هارا درخود دخیره میکند تا بتوانید تصاویر یا فیلم دوربین هارا هرزمانی که خواستید بازبینی کنید و دراختیار داشته باشید بنابراین اصلی ترین وظیفه را در یک سیستم دوربین مداربسته دارا میباشد.

این دستگاه ها نیز ممکن است به هردلایلی دچار اختلالاتی شوند و روند کار را نیز دچار اختلال کنند که این اختلال ممکن است یک مشکل سخت افزاری باشد و اختلالاتی مانند:

خراب شدن هارد دستگاه

هارد دستگاه یک مطلقه بسیار حساس و آسیب پذیر میباشد بنابراین به هردلیلی ممکن است دچار اختلال در کابل هارد ها و پورت های ورودی آن و ... به وجود بی آید و حتی ممکن دستگاه نتواند هارد را بخواند و تصاویر را به نمایش دهد.

بروز مشکل در نمایش تصاویر

یکی دیگر از اختلالات دستگاه ها که ممکن است رخ دهد عدم نمایش درست و واضح تصاویر و اطلاعات میباشد که ممکن است تصاویر شما تار،پیکسلی و یا شطرنجی شود و کیفیت تصاویر را پایین بیاورد و نتوانید فایل های ذخیره شده را به درستی دریافت نمایید.

بروز مشکلات صدا 

دستگاه های ضبط کننده تصاویر دارای پورت ها و ورودی های مختلفی هستند که هرکدام مختص به یک ویژگی میباشد مانند پورت صدا که با اتصال میکروفون صدا میتوانید تمامی صداهای محیط را همراه با تصاویر دریافت و ذخیره نماییدو در مواردی به دلیل اختلال ممکن است نتوانید صدای ضبط شده را همراه با تصاویر دریافت کنید که باید بررسی شود.

همچنین دستگاه های DVR و NVR شامل پورت های ورودی دوربین ها،سوئیچ ها و ... میباشد که ممکن است دچار مشکل شوند.

پرش تصاویر دوربین مداربسته

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای دوربین های مداربسته رخ دهد بروز مشکلات تصاویر میباشد مانند پرش تصویر که باعث میشود نتوانید به درستی تصاویر را بازبینی نمایید و با قطع و وصل شدن تصویر مواجه شوید.همچنین از قبیل این مشکلات میتوان به وجود نویز در تصاویر نیز اشاره کرد و یا همچنین ایجاد لرزش در تصاویر که هرکدام از این موارد به دلیل عدم نگهداری مناسب و یا شرایط نگهداری دوربین ها ممکن است رخ دهد که باید بررسی شود.

همچنین در مواردی نیز ممکن به دلیل نامنظم شدن تنظیمات دوربین،تصاویر به صورت مات و یا تار دربیاید که باید توسط تعمیرکار تنظیم شود.

قطع شدن دوربین مداربسته 

دوربین های مداربسته مانند خیلی از لولزم و تجهیزات دیگر جزء مواردی قرارمیگیرند که بسیار حساس هستند و در نگهداری آنها باید دقت داشته باشیم بنابراین موارد بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است باعث ایجاد اختلال در دوربین ها و حتی باعث قطع شدن دوربین ها شود،مواردی مانند بروز مشکل در منبع تغذیه و یا آداپتور،بروز مشکل در لنز دوربین ها،قطع شدن سیم ها و حتی سوختن دوربین ها شود.

آداپتور و یا منبع تغذیه دوربین ها ممکن است به دلیل برق رسانی ضعیف و

پر ارتعاش دچار مشکل شوند و همین امر باعث قطع شدن و یا اختلال در دوربین ها شود. 

مواردی که باعث سوختن دوربین مداربسته میشود:

دوربین های مداربسته نیز مانند تمامی تجهیزاتی که از منبع برق تغذیه میکنند ممکن است دچار مشکل و یا حتی دچار سوختن دوربین ها شود،یکی از این موارد قطع شدن های زیاد و پرتکرار برق و نوسانات برق میباشد که در این نوسانات به دلیل عدم برق رسانی درست و مناسب دچار اتصال و سوختن دستگاه میشود.

جهت بهره بری بیشتر و مراقبت بیشتر نیز میتوانید از UPS جهت اتصال دوربین ها و دستگاه ها استفاده نمایید و همچنین واحد خدمات شرکت ما خدمات تعمیر UPS  را نیز انجام میدهد. خرید یو پی اس UPS 

سوختن دوربین های مداربسته در مواردی به دلیل به کارگیری و استفاده از آداپتورهای نامناسب و غیر استاندارد اتفاق می افتد که باعث اختلال در جریان برق دوربین ها و سوختن دوربین میشود.

یکی دیگر از دلایلی که میتواند منجر به سوختن و از کار افتادن دوربین های مداربسته شوند آسیب های فیزیکی و ضربه خوردن دوبین هاست که میتواند از لحاظ سخت افزاری مشکلاتی را برای دوربین ایجاد کند.

یکی از اختلالاتی که ممکن است در دوربین های مداربسته رخ دهد مختص دوربین هایی است که قابلیت دید در شب دارند.

برای دوربین هایی که قابلیت دید در شب را دارا میباشند ال ای دی هایی طراحی شده است که در شب بتواند با کیفیت مناسب تصاویر را ثبت و ذخیره کنند بنابراین نسبت به روز انرژی بیشتری مصرف میکند که ممکن است به دلیل برق رسانی نا مناسب و یا بروز مشکل برای ال ای دی ها دوربین نتواند در شب به درستی عمل کند بنابراین باید اقدام به تعمیر آن کنید.

دستگاه ضبطی که شما از آن به عنوان ضبط تصاویر و فیلم ها استفاده میکنید ممکن است پس از مدتی نتواند هارد دستگاه را به درستی شناسایی کند و متصل شود بنابراین ارتباط بین دستگاه و هارد قطع میشود که این موارد اغلب به دلیل خراب شدن پاور،پورت دستگاه و ... خواهد بود که باید بررسی شود و تمامی خدمات و تعمیرات مربوطه نیز در شرکت نگهبان سیستم انجام میشود.

یکی از مراقبت های لازم جهت مراقبت از دوربین های مداربسته جلوگیری از نشستن گرد و غبار برروی آنها میباشد.در لوازم و تجهیزات برقی گرد و خاک یک عامل بسیار تاثیرگذار است که میتواند عملکرد دستگاه را مختل کند و همچنین سبب بروز مشکلات سخت افزاری برای دوربین ها شود.

یکی از مشکلات رایج دوربین هایی که قابلیت چرخش عمودی و افقی را دارند بروز اختلال در عملکرد آنهاست که باعث میشود دوربین نتواند به درستی عمل کند و عملکرد چرخشی آن مختل میشود که باید توسط تعمیرکار متخصص تنظیم شود.

در واحد تعمیرات شرکت نگهبان سیستم تمامی خدمات تعمیری دوربین های ثابت و چرخچی توسط متخصصین با تجربه انجام میشود.

یکی از مشکلاتی رایجی که برای دوربین های مداربسته و دستگاه های DVR و NVR رخ میدهد ریست شدن ناگهانی دوربین ها میباشد که در اکثر مواقع به دلیل خراب شدن فن دستگاه،آداپتور و یا هارد دستگاه میباشد که باید هرکدام به صورت جداگونه توسط تعمیرکار بررسی شود.

هزینه تعمیر دوربین مداربسته 

تعمیر تمامی تجهیزات حفاظتی به خصوص دوربین ها نیاز به افراد متخصص دارد تا بتوان به طور کلی مشکلاتی که برای دوربین ها یا تجهیزات آن به وجود میاید را برطرف کرد.

تعمیر دوربین های مداربسته یا تجهیزات آن هزینه مشخص و یا از پیش تعیین شده ای ندارد،زمانی که دستگاه تحویل ما داده شود متخصصان ما دستگاه را بررسی میکنند و هزینه تعمیر را اعمال میکنند بنابراین بستگی به مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده دارد.اگر مشکل دستگاه شما جدی نباشد طبیعتا هزینه بالایی نخواهد داشت ولی ابتدا توسط واحد تعمیرات بررسی های لازم انجام میشود.

بیشتر

تعمیر دوربین مداربسته و DVR 

( 5 محصول وجود دارد )

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

سنسور دزدگیر ماجیکار دوربین مداربسته ردیاب فابریک دوربین مداربسته چیرکار مداربسته اعلام حریق تله ماتیکس دزدگیر کلاسیک استندالون پک دوربین مدار بسته قیمت دیجیتال N1 ردیاب موتور همکار GPS ماتریکس laser GPS هواتای پراید موبایل سوکت بک سنسور دید در شب فروشگاه پژو نصب دزدگیر پراید ردیاب ماشین دزدگیر پژو آژیر cctv دزدگیر آپارتمان ردیاب آهنربایی فک پیشرفته تعمیر دزدگیر اماکن چشم لیزری silex دزدگیر چشم خطی فابریک ریموت تصویری sony دی وی آر ساده ahd پک دوربین مداربسته 4net خرید رله لیزر پارادوکس بیم خطی دوربین هاوال چشم دزدگیر اماکن بیسیم مخفی مادون قرمز ترکر ماجیکار دزدگیر اتومبیل ردیاب جدید کنترلر نصب دوربین مداربسته هارد چیرکار تصویری کنترل جی پی اس سایلکس 5500 سیمکارتی 206 ریموت کنترل مجیکار ip دزدگیر منزل plc میکروفون چشمی DVR خرید ریموت دستگاه حضور و غیاب دزدگیر ماهواره ای ریموت استیل میت اینترنتی matrix 4کانال beam sensor قیمت دوربین مداربسته ارزان قیمت خودرو لیزری زنوتیک دزدگیر تصویری دیتکتور سامسونگ classic پایه دوربین مداربسته chaircar فایروال کلاسیک سوکت فابریک اماکن دستگاه کنترل تردد تلفن کننده چیتا ارزان چشم پی ال سی tracker پارکینگ MAGICAR فروش