کاتالوگ فارسی دزدگیر ماجیکار

كددهي به دزدگير ماجيكارتصويري (مدل هاي:332-932-702-802-902)

 

مراحل کاربردی کلیدهای ریموت

شماره کلیدمدت زمان فشار دادن کلیدهانام برنامهتوضیحات
alt0.5 ثانیهفعال شدن سیستم دزدگیر Armingدر این حالت دزدگیر با یک تک آژیر و نمایان شدن علامت alt برروی صفحه ریموت تصویری، دربهای اتومبیل را قفل و سیستم دزدگیر فعال می شود.
alt0.5 ثانیهفعال شدن سیستم دزدگیر Disarmingدر این حالت دزدگیر با دو تک آژیر و نمایان شدن علامت alt برروی صفحه ریموت تصویری، دربهای اتومبیل را باز و سیستم دزدگیر غیرفعال می شود.
alt0.5 ثانیه
2بار
فعال کردن چراغ ریموتدر این حالت دوبار با زدن کلید alt پشت سرهم چراغ به مدت 10 ثانیه روشن می شود.
alt0.5 ثانیهاعلام وضعیتبا یکبار زدن کلید alt ابتدا نشان دهنده درجه حرارت فعال می شود در ادامه اگر دوباره کلید alt زده شود ولتاژ باطری ماشین نمایانگر می شود و در ادامه اگر دوباره کلید alt زده شود ولتاژ باطری ریموت نمایانگر می شود.
alt0.5 ثانیه
2بار
فعال کردن موقعیت یاب خودرواگر کلید alt را 2 بار پشت سرهم بزنیم موعیت یاب فعال می شود و علامت Car Finder برروی ریموت ظاهر می شود. در این حالت هر چه به خودرو نزدیکتر شویم تعداد بیپ برروی ریموت بیشتر می شود.
alt2 ثانیهفعال کردن و غیرفعال کردن سیستم Auto

سیستم Auto در مدل M100، 3 حالت دارد:

1- Auto در این حالت سیستم Auto فعال می شود.

2- Auto در این حالت سیستم Auto نسبت به قبلی قوی تر و در 1/5 ثانیه چک می کند.

3- Auto در این حالت سیستم Auto نسبت به قبلی قوی تر و در 0/5 ثانیه چک می کند. (با نزدیک شدن ریموت به ماشین دزدگیر فعال و بالعکس)

alt2 ثانیهاستارت از راه دوردر این حالت اتومبیل شما از راه دور استارت می زند البته شما باتوجه به اینکه سیستم استارتر از راه دور رزرو شده باشد در مدل M100 این برنامه قابل حذف یا اضافه می باشد. (به تکنسین نصب مراجعه شود.)
alt2 ثانیهصندوق پراندر این حالت صندوق عقب باز می شود اگر صندوق عقب مجهز به پمپ برقی باشد.
alt2 ثانیهقفل کردن ریموتدر این حالت کلیدهای ریموت قفل می شود و یک علامت H برروی ریموت ظاهر می شود.
alt4 ثانیهپانیک و ضدسرقتاگر خودرو خاموش باشد و کلید alt را 4 ثانیه نگه داریم خودرو به مدت 9 ثانیه آژیر و فلاش می زند. اگر خودرو روشن باشد و شاسی 4 را 4 ثانیه نگه داریم ابتدا خودرو شروع به آژیر می زند و دربها قفل می شود و بعد از 30 ثانیه اتومبیل را خاموش می کند. برای غیرفعال کردن این عمل باید شاسی alt را 0.5 ثانیه فشار داد.
alt+alt0.5 ثانیهفعال و غیرفعال کردن آژیردر این حالت آژیر را می توانید فعال و غیرفعال کنید.
alt+alt0.5 ثانیهفعال و غیرفعال کردن دزدگیر (اعزام به تعمیرگاه) Valet modeدر این حالت روی ریموت علامت Zzzz نمایان می شود و سیستم دزدگیر از مدار خارج و فقط قفل مرکزی اتومبیل عمل می کند. برای حذف آن باید مجددا تکرار شود.
alt+alt2 ثانیهخارج نمودن شوک سنسوردر این حالت بعد از غیرفعال کردن شوک از مدار alt اگر ضربه ای بر خودرو وارد شود هیچ عکس العملی روی ریموت نشان نمی دهد این حالت بیشتر در مواردی استفاده می شود که خودرو را در محلی پر رفت و آمد قرار داده اید.
alt+alt0.5 ثانیهقفل کودکدر این حالت پس از روشن شدن ماشین بعد از 30 ثانیه دربها را قفل می کند و در موقع بستن سوئیچ دربها را باز می کند.
alt+alt0.5 ثانیهPassive
اتوماتیک فعال شدن دزدگیر
در این حالت سیستم دزدگیر با خاموش کردن سوئیچ و بستن آخرین درب فعال می شود و اگر خودرو خاموش باشد و دربها بسته شوند پس از 30 ثانیه و 3 آلارم دربها قفل و سیستم دزدگیر فعال می شود
alt+alt0.5 ثانیهاستارت زدن 24 ساعته 
Timer Start
با فعال کردن تایمر و ساعت دلخواه اتومبیل پس از رزرو کردن هر 24 ساعت یکبار روشن شده و پس از شارژ باطری اتومبیل خاموش می شود. از این برنامه می توان هنگام استفاده نکردن از اتومبیل طی زمانهای طولانی بهره برد.
alt+alt2 ثانیهتایمر پارکینگدر این حالت مدت زمان توقف خودرو
alt+alt0.5 ثانیهخنک کردن موتور اتومبیل
Turbo
در این حالت بعد از خاموش کردن سوئیچ و بستن آخرین درب، موتور اتومبیل به مدت چند دقیقه درجا روشن می ماند و سپس به صورت اتوماتیک خاموش می شود. دلیل اجرای این برنامه این است که موتور اتومبیل پس از طی مسافتهای طولانی به صورت درجا روشن بماند تا موتور خنک شود.
alt+alt2 ثانیهورود به جدول برنامه های ریموتبه قسمت جدول برنامه های ریموت مراجعه شود.
alt+alt2 ثانیهورود به جدول برنامه نرم افزاری Auxورود به جدول نرم افزاری شماره 1.
alt+alt2 ثانیهفعال و غیرفعال کردن خروجی های Aux1 - Aux2اگر کلیدهای ذکر شده باهم 2 ثانیه نگهداشته شود خروجی های Aux1 و Aux2 فعال و غیرفعال می شود. (به تکنسین نصب مراجعه شود.)

جدول نرم افزاری شماره 1 دستگاه Gold 100

برای ورود به جدول شماره 1 به ترتیب زیر عمل می کنیم:

1- کلید شماره alt+alt ریموت تصویری را 2 ثانیه نگهداشته تا بر روی LCD ریموت تصویری 01 - 1 مورد اول جدول نرم افزاری شماره1 نمایان شود.

2- با فشار دادن لحظه ای کلید شماره alt به صورت متوالی یکی یکی جلو رفته تا به کارایی مورد نظر در جدول شماره 1 برسید.
(اگر از موردی عبور کردیم می توانیم با فشار دادن لحظه ای کلید شماره alt به کارایی قبلی بازگردیم).

3- پس از رسیدن به کارایی مورد نظر در جدول شماره 1 می توانیم انتخاب را توسط کلید شماره alt انجام دهیم. (فعال یا غیرفعال کردن کارایی مورد نظر)

4- برای ثابت کردن انتخاب مورد نظر در نهایی کلید شماره alt را 5 ثانیه نگهداشته تا عبارت GOOD روی ریموت تصویری نمایان شود که این به مفهوم انجام انتخاب کارایی مورد نظر می باشد.

کارایی هاتصویرنام کاراییحالت کارخانهتغییرات
1-01altتوربوخاموش2دقیقه1دقیقه 
1-02altتایمر 24 ساعتهخاموشروشن  
1-03altمدت زمان روشن بودن ماشین توسط ریموت10 دقیقه25 دقیقه3دقیقه5دقیقه
1-04altقفل کودکروشنخاموش  
1-05altرزرو استارتروشن Auto خاموش Pass 
1-06altاخطار باز بودن درب توسط فلاشرخاموشروشن  
1-07altمدت زمان روشن بودن ماشین در زمان فعال بودن تایمر 24 ساعته3 دقیقه5 دقیقه8دقیقه12دقیقه

مزایای دستگاه ماجیکار گلد 100 نسبت به 902

1- سیستم Auto 3 حالته

حالت 1) اتومات فعال است و ضعیف

حالت 2) دراین حالت نشانگر Auto هر 1.5 ثانیه روشن و خاموش می شود و به همین ترتیب در 1.5 ثانیه چک می شود که نزدیکماشین شده است یا نه؟

حالت 3) در این حالت نشانگر هر 0.5 ثانیه چک می کند که نزدیک ماشن است یا نه؟

2- حالت موقعیت یاب از طریق نشانگر و بیپ

در این حالت فاصله اتومبیل توسط تعداد بیپ نشان داده می شود در زمانیکه موقعیت یاب فعال است هر چه نزدیکتر شود تعداد بیپ بیشتر می شود.
(با زدن کلید 4 کلمه Find ظاهر و عمعملکرد آغاز می شود.)

3- نشان دادن ولتاژ باطری ریموت بصورت عددی (علاوه بر نشان دادن ولتاژ باطری ماشین و درجه حرارت ) کلید alt، 3 بار زده شود.

4- وضعیت Hold (قفل کردن ریموت کلید alt، 2 ثانیه)

5- وضعیت تایمر پارک، با این وضعیت بعد از فعال شدن می توان زمان خاموش بودن ماشین در پارکینگ را محاسبه و نشان دهد (alt + alt 2 ثانیه)

6- فعال کردن پیجر با 2 بار زدن بر روی کارکال (در این حالت نویز گرفته می شود و خطا کم می شود)

7- فعال و غیر فعال کردن وضعیت (Aux) خروجی اضافه ( 2ثانیهalt + alt )

8- کیفیت بهتر شوک سنسور 2 حالته

9- فعال کردن آنتی کارجک و پانیک با کلید alt به مدت 4 ثانیه و نشان علامت پانیک

10- عملکرد صرفه جویی در باطری

در وضعیتی که باطری تقریبا خالی شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد نمایشگر باتری روی ریموت 5 بار چشمک می زند و دیگر دکمه ها از مدار خارج می شوند و نشانگر Sleep برروی ریموت ظاهر می شود.

11- نشان دادن انواع وضعیت های جدول برنامه ریزی برروی ریموت

جدول برنامه های ریموت گلد 100

برای ورود به جدول برنامه های ریموت گلد 100 ابتدا کلید alt + altرا به مدت 2ثانیه نگه داری سپس طبق جدول زیر برنامه های لازم را انجام دهید.

IVIIIIII 
مرحله بعدی برنامهمرحله قبلی برنامهدقیقهساعتتنظیم ساعت ریموت
دقیقهساعتتنظیم ساعت تایمر استارت
دقیقهساعتتنظیم ساعت بیداری
 تغییر دادنفعال و غیرفعال ساعت بیداری
 تغییر دادنفعال و غیرفعال پیجر
 تغییر دادنفعال و غیرفعال ویبراتور
   تغییر دادنفعال درجه سانتیگراد

در این جدول پس از اینکه وارد نرم افزار ریموت شدید با کلیدهای alt و alt می توان به مرحله بعدی و قبلی برنامه ها بروید و طبق جدول بالا کلیدهای alt و alt در ردیف فعال و غیرفعال نمائید.

توضیحات جدول

ردیف 1 - برای تنظیم ساعت روی ریموت بکار می رود توجه داشته باشید که بقیه موارد جدول طبق ساعت تنظیم شده عمل می کند (مانند تایمر استارت و بیداری)

ردیف 2 - برای تنظیم تایمر استارت بکار می رود و پس از تنظیم ساعت تایمر در زمان تنظیم شده از خودرو سیستم رزروشن آن فعال باشد روشن می شود.

ردیف 3- برای تنظیم ساعت بیداری استفاده می شود در زمان تعیین شده در این مرحله ریموت شروع به بیپ بیپ می کند و اعلام بیداری می کند.

ردیف 4- برای فعال و غیر فعال کردن ساعت بیداری استفاده می شود.
بقیه موارد مانند جدول فوق است.

توجه مهم:

زمانی که ریموت روی حالت Sleep می رود به مفهوم این است که باطری ریموت تا حدی ضعیف شده است که دیگر خوب عمل نمی کند و فقط کلید شماره 1 عمل می نماید. برای رفع این حالت باطری ریموت تعویض شود.

چگونگی باز کردن درب اتومبیل با استفاده از سیستم کارکال در مدل GOLD 100

برای وارد شدن به سیستم به ترتیب زیر عمل می نماییم.

الف) دادن کد اولیه: ابتدا بصورت زیر یک شماره 4 رقمی (بدون عدد صفر) از 1 تا 9 انتخاب کرده از طریق قسمت کارکال به دستگاه وارد کنید (قسمت حساس کارکال روی شیشه اتومبیل نصب شده است)

1- سوییچ را دو پله باز و یکی از دربها را باز نمائید.

2- ده ضربه به قسمت کارکال (به صورت منظم و پشت سرهم) تا به ازای هر ضربه LED کارکال به رنگ سبز روشن شود. (صبر کنید تا LED کارکال با نور قرمز به حالت چشمک زن سریع دربیاید (در خلال چشمک زدن سریع کد را وارد نمائید)

3- کد اول را به تعداد آن با ضربه از طریق کارکال وارد نمایید تا به ازای هر ضربه LED به رنگ سبز روشن شود بلافاصله کارکال به تعداد ضربه های زده شده با روشن و خاموش شدن LED قرمز به تعداد کد اولیه وارد شدن کد اولیه را تائید می کند.

4- مجددا LED کارکال شروع به چشمک زدن سریع قرمز می کند که به مفهومم وارد کردن کد از طریق ضربه به کارکال می باشد که در خلال چشمک زدن سریع کد دوم را همانند کد اول وارد نمایید. به همان تعداد ضربه وارد نمایید تا به ازای هر ضربه LED به رنگ سبز روشن شود بلافاصله کارکال به تعداد ضربه های زده شده با روشن و خاموش شدن LED قرمز به تعداد کد دوم وارد شدن کد دوم را تائید می کند.

5- مجددا LED کارکال شروع به چشمک زدن سریع قرمز می کند که به مفهوم وارد کردن کد سوم از طریق ضربه به کارکال می باشدکه در خلال این چشمک زدن سریع کد سوم را هم مثل کد دوم وارد می نماییم. به همان تعداد کد سوم به کارکال ضربه می زنیم تا به ازای هربار LED کارکال به رنگ سبز روشن می شود. بلافاصله بعد از اتمام ضربه ها LED کارکال به رنگ قرمز با روشن و خاموش شدن به تعداد ضربه وارد شدن کد سوم را هم تائید می نماید و مجددا شروع به چشمک زدن سریع LED قرمز به مفهوم وارد کردن کد چهارم در خلال چشمک زدن سریع می نماید.

6- به همان تعداد کد چهارم به کارکال ضربه زده تا به ازای هر بار LED به رنگ سبز روشن شود و گرفتن ضربه را نشان دهد. بعد از اتمام ضربه ها کد چهارم LED به رنگ قرمز با خاموش و روشن شدن به تعداد کد چهارم وارد شدن کد چهارم را هم تائید می کند.

7- درنهایت پس از اتمام روشن و خاموش شدن LED قرمز به نشانه ثبت کد چهارم یک تکه آژیر شنیده می شودکه این تکه آژیر به مفهوم ثبت کامل کد چهار رقمی می باشد حال سوئیچ اتومبیل و درب رابسته دزدگیر را فعال می نماییم و از طریق کارکال با وارد کردن کد داده شده به همبن طریق دربها را باز می نماییم.


پس از وصل نمودن مثبت ومنقي اصلي دستگاه  واطمينان از وصل بودن آنتن ، سه بار سوئيچ(A.C.C) را باز وبسته  نموده ودر نوبت سوم سوئيچ را به حالت باز قراردهيد . در اين هنگام فلاشر هاي اتومبيل يك بارفلاش ميزند.(اگر دستگاه را روي ميز كار خود ميخواهيد كددهيد، در نوبت سوم باز وبست سوئيچ ويا همان A.C.C  با صداي به هم چسبيدن كنتاك هاي رله دستگاه متوجه حاضر شدن دستگاه روي برنامه  پذيرش كد خواهيد شد). اينك پس از شنيدن صداي كنتاك رله فلاشر دستگاه، بلافاصله دكمه 1ريموت تصويري را يكبار فشار داده  تا دستگاه يك فلاش بزند(از صداي كنتاك كردن رله نيز ميشود اين را فهميد).سپس دكمه ريموت دوم را نيز فشار دهيد تا همانند نوبت اول دستگاه با فلاش زدن  اعلام پذيرش كد كند.اينك سوئيچ را بسته وريموت ها را آزمايش كنيد.توجه كنيد كه تمام مراحل از ابتدا تا انتها بايد در كمتر از10 ثانيه انجام شود.

در مورد جدول برنامه هاي دزدگير ماجيكار بعدا به طور كامل توضيح خواهيم داد..زيرا اين دستگاه داراي قابليت نرم افزاري زيادي بوده وميتوان برنامه هاي متعددي را به ان اضافه ويا حذف نمود

شماره کلید 
مدت زمان فشار دادن کلید ها 
نام  برنامه 
                  توضیحات برنامه  

I       

  ۵/۰  ثانیه 
فعال شدن سیستم دزدگیر

  Arming  
در این حالت دزدگیر با یک تک آژیر و نمایان شدن علامت قفل بسته بر روی صفحه ریموت تصویری ، دربهای اتومبیل قفل و سیستم دزدگیر فعال می شود 

   I       

  ۵/۰  ثانیه 
غیر  فعال شدن سیستم دزدگیر

  Disarming 
در این حالت دزدگیر با دو تک آژیر و نمایان شدن علامت قفل باز بر روی صفحه ریموت تصویری ، دربهای اتومبیل باز و سیستم دزدگیر غیر فعال می شود  

II + IV       

  2       ثانیه 
فعال و غیر فعال شدن اتوماتیک

  AUTO     
در این برنامه سیستم حفاظتی اتومبیل بدون فشار دادن دکمه ریموت در فاصله حدود 10متری با نزدیک شدن ریموت به اتومبیل قفل مرکزی باز و سیستم دزدگیر غیر فعال  می شود و با دور شدن ریموت از شعاع اطراف اتومبیل قفل مرکزی بسته و سیستم دزدگیر فعال می شود توجه فرمایید هنگامیکه در فاصله نزدیک اتومبیل هستید این برنامه را غیر فعال نمایید تا از باز و بسته شدن متوالی قفل مرکزی جلوگیری شود 

 III      

  2       ثانیه 
صندوق عقب بازکن از راه دور  

    IV    

  ۵/۰  ثانیه 
اعلام وضعیت اتومبیل

QUERY 
شما میتوانید وضعیت اتومبیل خود را با توجه به نوع و تعداد آلارم ریموت تصویری و آژیر طبق رفتارهای شرح داده زیر مورد تشخیص دهید :

1 – اگر آژیر اتومبیل تک آژیر زد و ملودی ریموت 3 بار بیب کرد ، نشان دهنده فعال بودن سیستم دزدگیر ، بدون باز بودن سوئیچ اتومبیل

2 – اگر آژیر اتومبیل 2 تک آژیر و ملودی 2 بار بیب کرد ، نشان دهنده غیر فعال بودن سیستم دزدگیر ، بدن باز بودن سوئیچ اتومبیل

3 – اگر آژیر اتومبیل 3 بار تک آژیر و ملودی ریموت 3بار بیب کرد ، نشان دهنده فعال بودن سیستم دزدگیر ، با باز بودن سوئیچ اتومبیل

4 – اگر آژیر اتومبیل 4 بار و ملودی ریموت 2 بار بیب کرد ، نشان دهنده غیر فعال بودن سیستم دزدگیر با بازبودن سوئیچ اتومبیل

   IV    

 2       ثانیه 
ماشین یابی

panic 
در این عملکرد شما میتوانید اتومبیل خود را با توجه به صدای آژیر و فلاش زدن سیستم دزدگیر در مکان های شلوغ و یا تاریک بیابید

   IV     

 2       ثانیه 
ضد سرقت

Anti  jacking 
اگر اتومبیل شما با سوئیچ باز و موتور روشن مورد سرقت واقع شود با توجه به آنتن دهی سیستم دزدگیر با این عملکرد موتور اتومبیل بعد 15 ثانیه خاموش و همراه با صدای آژیر دربها قفل میشود ، برای حذف این عملکرد کلید I را 1ثانیه فشار دهید  

  II + III  
 

  ۵/۰  ثانیه 
اتوماتیک فعال شدن دزدگیر

Passive   
با فعال شدن این برنامه سیستم دزدگیر اتوبیل با خاموش کردن سوئیچ و بسته شدن آخرین درب اتومبیل طی یک زمان 30 ثانیه با 3 آلارم هشدار فعال میشود . برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کنید 

   I +II 
 

  ۵/۰  ثانیه 
بی صدا و با صدا آژیر

MUTE   
با فعال نمودن این برنامه سیستم دزدگیر بدون صدا فعال و غیر فعال  میشود. برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کنید 

 I +III 
 

  ۵/۰  ثانیه 
اعزام به تعمیر گاه یا کارواش

Valet mode  
با اجرا این برنامه سیستم دزدگیر اتومبیل از مدار خارج و فقط قفل مرکزی اتومبیل توسط ریموت باز و یا بسته می شود. برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کنید 

 I +III  

2       ثانیه 
خارج نمودن شوک سنسور

Sensor by pass 
با فعال کردن این برنامه اگر به اتومبیل ضربه ای وارد شود سیستم آلارم فعال نمیشود . توجه : همیشه 30 ثانیه بعد از فعال شدن سیستم دزدگیر اتومبیل صورت میگیرد. برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کنید 

   II

فقط در مدل                M 909 F 

2       ثانیه 
استارت از راه دور

Auto start 
در این حالت موتور اتومبیل شما از راه دور توسط ریموت استارت میزند البته با توجه به اینکه سیستم استارتر از راه دور رزرو شده باشد

 II

فقط در مدل                M 909 F 

2       ثانیه 
خاموش کردن موتور

 Ign  kil  
اگر بعد از روشن شدن اتومبیل توسط ریموت بنا به دلخواه میخواهید موتور اتومبیل را خاموش کنید میتوانید از همان دکمه استارتر ریموت استفاده کنید   

II + IV     

فقط در مدل                M 909 F 
 

  ۵/۰  ثانیه 
استارت زدن 24 ساعته

Timer starter 
با فعال شدن این برنامه در زمان و ساعت دلخواه شما سیستم استارتر در هر 24 ساعت یکبار فعال شده و پس از گرم کردن موتور و شارژ باتری اتومبیل موتور خاموش می شود. برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کنید 

III +IV

فقط در مدل                M 909 F 
 

  ۵/۰  ثانیه 
خنک کننده موتور اتومبیل

Turbo 
با فعال شدن این برنامه بعد از خاموش کردن سوئیچ اتومبیل و بستن آخرین درب موتور اتومبیل به مدت 2 دقیقه درجا روشن میماند و سپس به طور اتوماتیک خاموش میشود . برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کنید

I +IV              

  ۵/۰  ثانیه 
برنامه قفل کودک IGN LK 
با فعال شدن این برنامه در صورت بسته بودن تمامی درب ها با باز شدن سوئیچ اتومبیل بعد از 30 ثانیه قفل مرکزی به حالت بسته و با بسته شدن سوئیچ اتومبیل قفل مرکزی  به حالت باز در می آید  . برای حذف این برنامه دوباره عمل انجام شده را تکرار کن

 

 

 

برای دریافت فایل ودانلود کاتالوک اینجا کلیک کنید

کلمات کلیدی :

کاتالوگ فارسی دزدگیر ماجیکار,دانلود کاتالوگ فارسی دزدگیر ماجیکار تصویری,کاتالوگ فارسی دزدگیر ماجیکار 902,دانلود سیم کشی دزدگیر ماجیکار,کاتالوگ دزدگیر ماجیکار,دانلود کاتالوگ فارسی ماجیکار,
کاتالوگ دزدگیر تصویری ماجیکار,آموزش تصویری نصب دزدگیر تصویری ماجیکار,دفترچه فارسی دزدگیر ماجیکار,
کاتالوگ فارسی ماجیکار تصویری,اموزش رایگان نصب دزدگیر ماجیکار,قیمت دزدگیر ماجیکار